Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (31 Ekim-3 Kasım 2018) | Bonus: Halloween

Özellikle İstanbul’da Halloween partileri bu hafta da devam ediyor. İzmir ve Kuzey Kıbrıs’ta da pek çok Halloween konseptli partiler bu hafta ön planda! Halloween ruhundan sıkılanlar varsa, farklı konseptteki etkinlikler de bu hafta öne çıkıyor.

31 Ekim 2018 Çarşamba 22:00
Provoking the Underworld @ minimüzikhol

Cihangir Mini Palas: Provoking the Underworld gecesi kapsamında mini’de set başında Murathan Özbek, Can Balta, Mertkan Akd, Enes Gül ve Jan var.

Facebook Event
31 Ekim 2018 Çarşamba 21:00
Rey & Kjavik @ Bogotå

Possible’ın düzenlediği Halloween gecesi kapsamında Kuzey Kıbrıs’ın yeni ve öne çıka mekanlarından Bogotå’ta Rey & Kjavik performans sergileyecek.

Facebook Event
31 Ekim 2018 Çarşamba 22:00
Halloween Night @ KLEIN

Beat The Night’ın klasikleşen ”Halloween” gecesinde bu yılın adresi, İstanbul’un eğlencede kendi kurallarını yazan noktası Klein ve Flamme olacak. Set başındaki isimler Nico Sun, Avangart Tabldot, Cüneyt Öztürk,Furkan Kurt & Efe Kantel, Hemi, Jamie S ve Kerem Tekinalp.

Facebook Event
31 Ekim 2018 Çarşamba 23:00
Halloween Special @ MU Istanbul

Hafta sonu Zorlu PSM’de gerçekleşecek Freak Show öncesi warm-up tadında bir gece olmaya aday Halloween Special kapsamında MU Istanbul’da Afyonbando, Aksak, Blotto ve Kubilay Aydın’ı dinleyebilirsin. Halloween gecesinin biletlerini bugece.co üzerinden satın alabilirsin.

Facebook Event
31 Ekim 2018 Çarşamba 23:00
Halloween Party @ Mitte Karaköy

25 Ekim Perşembe günü düzenlenen Halloween Party’nin ardından, farklı sürprizlerle Halloween Party Vol.2 31 Ekim Çarşamba günü Mitte’de!

Facebook Event
2 Kasım 2018 Cuma 22:00
Oldies But Goldies @ Babylon

fizy Nights kapsamında Oldies But Goldies ile nostaljik koreografiler 2 Kasım’da yeniden piste çıkıyor. Biletleri Mıbilet üzerinden alabilirsin!

Facebook Event
2 Kasım 2018 Cuma 22:00
Gez & Analog @ Less Ordinary

MAZE’den Gez ve AnalogDisko, yeni projeleri Gez&Analog kapsamında 2 Kasım Cuma günü, Less Ordinary’de tekrar karşınızda. İzmir’liler buraya!

Facebook Event
2 Kasım 2018 Cuma 22:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Elektronik müzik sahnesinin başarılı isimlerinden Murat Uncuoğlu ile KiKi’de Kasım ayı başlıyor. Gecenin diğer isimleri ise MFY ve Rodmeister.

Facebook Event
2 Kasım 2018 Cuma 23:00
Einmusik @ KLEIN

Matinee Istanbul gecesi kapsamında KLEIN’da elektronik müzik dünyasının başarılı isimlerinden Einmusik performans sergileyecek. Gecenin diğer isimleri ise Lilly & Kazan ikilisi ve Büber. Biletler Mobilet’te. Einmusik ile yaptığım röportajı okumak için buraya tıklayın.

Facebook Event
3 Kasım 2018 Cumartesi 16:00
Freak Park @ İzmir Fuar Lunapark

Türkiye’nin ilk Halloween konseptli lunapark festivali roots.’un organizasyonuyla gerçekleşiyor. Freak Park kapsamında Ali Kuru, Cihangir Çınar, Headwaters, Murat Uncuoğlu ve Sezer Uysal set başında olacak. İzmir’de olacaklar için ideal bir etkinlik.

Facebook Event
3 Kasım 2018 Cumartesi 22:00
Freak Show @ Zorlu PSM

lk 2 yılında bütün biletleri tükenen ve Dünya’nın en iyi sanatçılarını ağırlayan, yılın en heyecan verici partisi Freak Show, 3 Kasım’da BUGECEorganizasyonu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahne ve Studio’da!

Facebook Event
BONUS
3 Kasım 2018 Cumartesi 22:00
Saturday @ GLOW

Müzik ve dans, şehrin kalbinde, kaldığı yerden devam ediyor! Bu Cumartesi 00:00 – 02:00 arasında ben de set başında olacağım. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir