Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (31 Mart-2 Nisan 2017)

Bu hafta ROXY CLUB Istanbul, 3 Lounge, KLEIN ve GLOW gibi mekanlar özellikle dikkat çekiyor, şehrin hareketli ruhu her zaman dans etmeye hazır görünüyor. Siz de bu hafta dans etmeye hazırsanız bir anca hafta sonu programınızı yapmaya başlayın.

31 Mart-2 Nisan 2017
Psychedelic Art Gallery WTT @ Roxy

31 Mart’tan 2 Nisan sabahına kadar sürecek etkinlik Burn Enery Drink organizasyonuyla düzenleniyor. Pek çok farklı sanatçının performans sergileyeceği etkinlik sırasında sanatıyla öne çıkan onlarca kişinin de sanat galerilerine göz atma olanağına sahip olacaksınız. Bunun yanı sıra ilgi çekici atölyeler de düzenleniyor olacak.

Facebook Event
31 Mart 2017 Cuma 22:00
Dear Istanbul #4 @ Luzia Istanbul

Dear Istanbul bir sonraki etkinliğinde Boğaz’a nazır eşsiz kıyısıyla öne çıkmayı başaran Arnavutköy’e kadar uzanıyor. Etkinliğin 4. konuğu ise Nevzat oluyor. Giriş ücreti 20 TL ve bu ücret projenin devamına ve konuklara ödenek olarak ayrılıyor. Etkinlik için herhangi bir davetli listesi mevcut olmayacak.

Facebook Event
31 Mart 2017 Cuma 22:00
Marvin & Guy @ minimüzikhol

SaveAS’in düzenlediği partide kabin başına geçen Marvin & Guy ikilisine severek takip ettiğimiz Fuchs ve Just D eşlik ediyor. Biletleri bugece.co’dan temin edebilirsiniz.

Facebook Event
1 Nisan 2017 Cumartesi 22:00
Groove Therapy Presents @ GLOW

Bu Cumartesi kabinde Tangun’un yanı sıra Elif Koçman, Andre Demir, Fatih Koşar, Alper Ünlenen ve Burcu Atasoy var. Bol tech-house ve techno dolu bir geceye hazır olun.

Facebook Event
1 Nisan 2017 Cumartesi 22:00
Furkan Kurt @ 3 Lounge

Geçtiğimiz hafta ziyaret ettiğimiz mekanı çok sevdik, Kıbrıs – Girne’ye yolu düşen olursa Furkan Kurt’un performansını kaçırmasın. Detaylı bilgi için etkinliğe bakabilirsiniz.

Facebook Event
BONUS
31 Mart 2017 Cuma 23:00
Catz ’N Dogz @ KLEIN

Severek takip ettiğim duo bu cuma KLEIN’da olacak. Gecenin diğer isimleri ise Doruk Güralp ve Orkun Bozdemir. Dans edip kaliteli müzik dinleyeceğiniz bir Cuma gecesi arayışındaysanız KLEIN doğru seçim olacaktır.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir