Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (31 Ocak – 3 Şubat 2018)

Yeni aya hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Hafta sonunu bekleyemeyenler için Çarşamba gününden başlayan pek çok etkinlik var. Bunun yanı sıra hafta sonu da oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Benim favorilerim arasında Shall Ocin, Raxon ve Einmusik var. Güzel hafta sonları.

31 Ocak 2018 Çarşamba 23:00
WhoMadeWho @ KLEIN

Dharma Stories’in düzenlediği bu özel gecede eşsiz canlı performansıyla WhoMadeWho hafta sonu heyecanını Çarşamba gecesine taşıyor. Biletler bugece.co’da, açılış Headwaters’dan.

Facebook Event
1 Şubat 2018 Perşembe 21:00
Monality @ Studio

Ünlü elektronik müzik ikilisi Monality deep tech ve etnik elektronik müzik dolu bir geceye hazırlanıyor. Monality 22:00’de sahne alacak ve 00:00’a kadar devam edecek. Biletler zorlupsm.com’da.

Facebook Event
2 Şubat 2018 Cuma 22:00
Einmusik @ Hypnos Hall

Bu Cuma Hypnos Hall’da Matinee Istanbul’un etkinliği kapsamında canlı performansıyla Einmusik var. Gecenin diğer isimleri Bellville, Unus Emre ve Ali Efe Dinç. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
2 Şubat 2018 Cuma 22:00
Barış Bergiten @ minimüzikhol

Bu Cuma Cihangir taraflarında olacaksan minimüzikhol ilgini çekebilir: set başında yerli sahnemizin başarılı ve sevilen ismi Barış Bergiten ve Kiwi olacak. Biletler 40 TL ve sınırlı sayıda.

Facebook Event
2 Şubat 2018 Cuma 22:00
Kivanch K @ GLOW

Bu Cuma GLOW kabininde göreceğiniz isimler arasında canlı performansıyla Kıvanch K., Koray T., Mert Zeybekci ve Xapher var. Prodüksiyondan performans konusuna kadar müziğin her alanında kendini ve yeteneğini göstermeyi başaran Kıvanch K.’nın bu Cuma GLOW’daki performansına mutlaka şahit olmalısınız!

Facebook Event
BONUS
3 Şubat 2018 Cumartesi 23:00
Shall Ocin @ FLOOR.

Şubat ayına harika bir başlangıç yapmak isterseniz Beatgate sunumu ileFLOOR.’da harika bir gece sizi bekliyor! 3 Şubat 2018 cumartesi gecesi sizi set başında karşılayacak isimler arasında Shall Ocin, Raxon ve Mehmet Akar yer alıyor.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir