Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (4-7 Ekim 2018)

Bu hafta aklıma takılan soru: bir parçayı çok sevdin, ne kadar süre loop’a alırsın, ne kadar süre dinlersin? Ben hep bıkmaya başladığımı hissettiğim anda o parçayı dinlemeye ara veriyorum, bir süre uzak kalıyorum. Ya da sevdiğin müzik türü ne kadar sıklıkla değişiyor, ya da hiç değişiyor mu? Moduna göre müzik dinler misin? Ben bir bakmışım yine eski sevdiğim indie’ye dönmüşüm, ertesi gün tekrar house music all night long. Kafamda deli sorular var, ama bunları boşverelim şimdi. Ee, bu hafta nerede dans ediyoruz?

4 Ekim 2018 Perşembe 22:00
Jetlag Memories @ Naif

Naif’te bu haftanın ilk etkinliği dikkat çekiyor: Jetlag Memories etkinlik serisinde Aytek & Semi, Tan Güner ve Macellann set başında. Haftanın geri kalan günlerindeki partiler de ilgini çekebilir, etkinlik sayfasına bak derim.

Facebook Event
5 Ekim 2018 Cuma 22:00
Till Von Sein @ minimüzikhol

Yüksek tempolu, dinamik bir o kadar romantik setleriyle bilinen yetenekli sanatçı Till Von Sein,  Analog Master aka Tutan ve Sali ev sahipliğinde 5 Ekim Cuma akşamı minimüzikhol sahnesinde. Girişler 50 TL.

Facebook Event
5 Ekim 2018 Cuma 23:00
Season Opening @ MU

MU yeni sezona merhaba demeye hazır! Sezonun ilk buluşmasında set başında göreceğin isimler arasında Dewalta, Cem & RG ve Seko var. Girişler 70 TL, biletler bugece.co’da!

Facebook Event
6 Ekim 2018 Cumartesi 13:00
Publik Park’18 @ Kültürpark Tenis Kulübü

Alışverişi, müziği, yeme-içmeyi ve deneyimi bir araya getiren mini şehir festivali Publik Park, sonbaharda şehre dönüşü kutluyor. Detaylı program etkinlik sayfasında, giriş 25 TL.

Facebook Event
6 Ekim 2018 Cumartesi 22:00
Murat Uncuoğlu @ KiKi

Elektronik müzik sahnesinin uzun soluklu Dj- prodüktörü Murat Uncuoğlu ile bu cumartesi gecesini ısıtıyoruz. Uncuoğlu’nun bu ayki kabin konuğu Volkan Gündüz ilk kez Kiki’de. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
6 Ekim 2018 Cumartesi 22:00
Season Opening @ W Lounge

Başarılı isim Pablo Fierro, 6 Ekim Cumartesi gecesi W Istanbul Lounge yeni sezon açılışı etkinliğinde olacak. Gecenin diğer isimleri ise Alican ve Ezgi Taşçeviren. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
6 Ekim 2018 Cumartesi 23:00
Jeton Records Showcase @ Kite Ankara

Jeton Records Showcase kapsamında techno müziğin sevilen isimleri Ferhat Albayrak, Ugur Project ve Alan Cutt set başında. Ankara’dakiler için ideal bir parti!

Facebook Event
BONUS
4-7 Ekim 2018
Octoberfest @ Bomontiada

Octoberfest 4-7 Ekim tarihleri arasında bomontiada’da!
Konserler, performanslar, atölyeler ve konuşmalardan oluşan programın detaylarına etkinlik sayfasından ulaşabilirsin. Etkinlik ücretsiz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir