Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (4-8 Ağustos 2017)

Festival tadında geçen Temmuz ayından sonra yeni aya da aynı hız ve tempoyla devam ediyoruz. Bu hafta hem şehirden uzaklaşmak hem de şehirde kalmak ve güzel müzik dinlemek isteyenler için pek çok farklı etkinlik var, resmen seç beğen al misali. Ağustos ayı ve bayram da bu tempoda devam edeceğe benziyor, bakalım neler olacak!

4-8 Ağustos 2017
Vadide Buluşma @ Sayfiye

Şehirden uzak birkaç gün geçirirken güzel müzik ve doğa ile de iç içe olmak isterseniz bu etkinlik tam size göre Detaylar için etkinlik sayfasına bakabilirsiniz.

Facebook Event
4 Ağustos 2017 Cuma 18:00
DJ T. @ İstiklal Terrace

Blackout tarafından düzenlenen parti kapsamında DJ T. İstiklal Terrace kabinine konuk oluyor. Hafta sonuna harika bir başlangıç için bu partiyi ajandanıza not edin.

Facebook Event
4 Ağustos 2017 Cuma 23:00
Flying Circus @ Suma Beach

Suma’da bu hafta yangın var! Audiofly, Blond:ish, Cure-shot, Tangun ve Martin Buttrich Sihirli Orman’da sabahlara kadar harikalar yaratmaya hazırlanıyor. Partinin biletleri bugece.co’da!

Facebook Event
5 Ağustos 2017 Cumartesi 16:00
Another Festival 2017 @ Fun Beach

Roots & Beatgate tarafından düzenlenen partide Adriatique, Adana Twins, Finnebassen, Ripperton ve The Drifter’ın yanı sıra pek çok yerli isim de set başında olacak. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
5 Ağustos 2017 Cumartesi 23:55
Maga @ Alaçatı MAIA

Çeşme’nin en iyi mekanlarından MAIA’da bu hafta sonu Maga, Audiofly ve Lilly var. Night swim deneyimini yaşamak ve Alaçatı gecelerinin tadını çıkarmak için oldukça ideal bir parti!

Facebook Event
BONUS
4 Ağustos 2017 23:00
Adriatique @ KAFES

KAFES’te bu hafta Isolate’in düzenlediği etkinlik ile başlıyor: Cuma günü kabinde olacak isimler Adriatique, Alican ve Murat Uncuoğlu. Ertesi gün ise NewSpeak 5. yılını harika bir partiyle kutluyor! Wolf + Lamb, Christian Löffler, Sevil Soylu gibi pek çok isim festival tadında geçecek bu etkinlik ile bir araya geliyor. Detaylar için etkinlik sayfasına bakmayı unutmayın.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir