Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (7-10 Haziran 2018)

Hafta sonu başlamadan hafta sonu ruhuna girmek isteyenlere müjde! Yaz geldi, bir hafta içinde gerçekleşen partilerin sayısı artmaya başladı. Çarşamba ve Perşembe’den start verdiğimiz etkinlikler Pazar akşamına kadar devam ediyor, müzik asla durmuyor.

7 Haziran 2018 Perşembe 19:30
Chit Chat Terrace Affairs #8 @ Mentha

Chit Chat partilerine devam ediyor. Bu Perşembe set başında Emre Şenol, Semih Akay, Özgür Bay, Jamie S ve Pekiner var. Hafta sonu gelmeden moda girmek isteyenler Mentha’ya!

Facebook Event
8 Haziran 2018 Cuma 20:30
Travis @ Zorlu PSM

Dünyaca ünlü İskoçyalı rock grubu Travis bu Cuma şehrimize geliyor! Gecenin açılışını ise Pinhani yapacak. Zorlu PSM’de gerçekleşecek bu harika gecenin biletleri satışta.

Facebook Event
9 Haziran 2018 Cumartesi 23:00
Aksak @ KiKi

KiKi’de Cumartesi gecesi çok güzel olacak! Gecenin açılışı benden. Sonrasında ise set başında RodMeister, omersenem ve Aksak olacak. Happy hour saatinde gelmeniz tavsiye edilir! Giriş ücretsiz.

Facebook Event
8-9 Haziran 2018
Closing Weekend @ MiniMüzikhol

Mini sezona veda ediyor! Bu hafta sonu her 2 gecede de Fuchs, Tutan, Barış Bergiten ve Cervus gibi pek çok isim set başına geçiyor olacak. Giriş 40 TL, 00:00’dan önce ise giriş ücretsiz.

Facebook Event
10 Haziran 2018 Pazar
RetRoof #1 @ Ravouna 1906

Bu Pazar günü yeni bir etkinlik serisi başlıyor. Ravouna’da gerçekleşecek partide barbekü var, 14:00 – 02:00 saatleri arasında güzel müzik var, nefis manzaralı bir teras var. E daha ne olsun?

Facebook Event
BONUS
9 Haziran 2018 Cumartesi 23:00
Watergate Showcase @ KAFES

Önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günü müzik ziyafetine hazırlanmaya başlayın! Watergate Showcase kapsamında Matthias Meyer, Jimi Jules, Ruede Hagelstein ve Sebo K KAFES’te performans sergileyecek. Hem global hem de yerel pek çok başarılı sanatçının kabini paylaşacağı partinin biletleri bugece.co’da! Ana sahnede Matthias Meyer, Jimi Jules, Ruede Hagelstein ve Volkan Gündüz, After Beach + Pool sahnesinde ise Sebo K, Gabriel l, Frederick Stone & Aidin Karami, Murat Uncuoğlu ve Sezer Uysal’ı dinleyebilirsiniz. Bilet fiyatına Club + Beach + Pool dahildir.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir