Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (7-11 Kasım 2018)

Kasım ayına hızlı giriş yapmak isteyenler, biraz dinlenmek isteyenler, arkadaşlarıyla buluşup rakı-balık yapmak isteyenler… Sayfalarca kitap okuyup başka dünyalarda neler olduğunu öğrenmeyi isteyenler, dans edip sabahlamayı tercih edenler… Bu şehirde herkes için bir şeyler var.

7 Kasım 2018 Çarşamba 23:00
Magdalena @ Less Ordinary

Solomun öncülüğündeki Diynamic Music’in göz bebeklerinden Magdalena Less Ordinary’de kabini devralıyor! İzmir Fashion Week After Party kapsamında “Minimal Techno” rüzgarlarını estirecek Magdalena için biletler 200 kişi ile sınırlı.

Facebook Event
8 Kasım 2018 Perşembe 22:00
Samet Günal @ KiKi

Perşembe gecesi KiKi’de gecenin açılışı benden! Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kabini setlerinde house ve techno tarzı benimsemiş olan Samet Günal devralıyor. Girişler ücretsiz. Hafta sonuna erkenden başlamak isteyenleri beklerim!

Facebook Event
9 Kasım 2018 Cuma 22:00
An Intimate Session @ Mentha Nova

Tarzını son 20 yılda edindiği farklı kültürlerin harmanlaması olarak tanımlayan dans müziğinin saygın isimleri arasında yer alan Behrouz, eşsiz setiyle 9 Kasım Cuma gecesi Mentha Nova’da! Biletler Mobiler’te.

Facebook Event
9 Kasım 2018 Cuma 22:00
John Digweed @ KLEIN

Elektronik müziğin yaşayan efsanesi, dans sevdalılarının en sevdiği isimlerden John Digweed 9 Kasım Cuma gecesi KLEIN kabininde sizi benzersiz bir geceye davet ediyor. Bu özel gecenin biletleri Mobilet’te.

Facebook Event
9 Kasım 2018 Cuma 22:00
Mimi Love @ minimüzikhol

Fusion, Garbicz gibi ütopik festivallerin senelerdir vazgeçilmezi olan Mimi, 9 Kasım Cuma günü bizleri tekrar kendisine hayran bırakmaya, aşkını tazelemeye geliyor. 

Facebook Event
10 Kasım 2018 Cumartesi 23:00
Doruk Güralp @ MU Istanbul

Düzenlediği partilerle öne çıkan MU Istanbul’da bu Cumartesi birbirinden yetenekli isimler set başında: Doruk Güralp, Jan ve Seko. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
10 Kasım 2018 Cumartesi 21:00
Nusha @ Bogotå

Enerjisini performansına her seferinde yansıtan başarılı DJ Nusha, bu Cumartesi Kuzey Kıbrıs’ta set başında. Etkinlik hakkında detaylı bilgi için etkinlik sayfasına bakabilirsin. Gecenin diğer ismi ise Bill Dalton.

Facebook Event
BONUS
11 Kasım 2018 Pazar 18:00
Pazar Pazar Çilingir @ Naif

11 Kasım Pazar günü saat 18:00 itibariyle başlayacak bu tatlı pazar sofraları, Naif’in üst katındaki kış bahçesine kuruluyor ve o güne özel tadına doyamayacağınız lezzetli mezeler ve mevsim balıkları menüsü ile sofranız donatılıyor. 
Müzikler sofraların vazgeçilmez Türkçe şarkılarını dinlerken eşlik edeceğimiz Oben Budak’a emanet.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir