Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (7-9 Eylül 2018)

Çok uzun zamandır beklenen etkinliklerin gerçekleşeceği bu hafta sonu dopdolu geçeceğe benziyor. Özellikle İstanbul, İzmir ve Kuzey Kıbrıs’ta olanların çok eğleneceğine eminim! Herkese güzel hafta sonları.

7 Eylül 2018 Cuma 21:00
Maceo Plex @ Hypnos Hall

Beklenen o an geldi! Techno müzik denilince akla gelen ilk isimlerden Maceo Plex, uzun bir süre sonra tekrar İstanbul’da. Gecenin diğer isimleri ise Agents of Time, Beegee, Smailov, Dino Lenny ve Shall Ocin. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
8 Eylül 2018 Cumartesi 21:00
Senso Showcase @ KAFES

KAFES sezona yavaş yavaş veda ederken set başında birbirinden başarılı isimleri ağırlamaya hazırlanıyor: özellikle techno müziğin başarılı sanatçıları Oliver Huntemann ve Victor Ruiz bu line-up içinde oldukça dikkat çekiyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
8 Eylül 2018 Cumartesi 22:00
Grand Opening @ Berlin

Kıbrıs’ta bu hafta sonu yeni bir yer açılıyor, ismi de Berlin! Bu özel açılış kapsamında Huser, Bill Dalton ve Atesh K set başında olacak. Yerinizi şimdiden ayırtmanızda fayda var, benden söylemesi!

Facebook Event
8 Eylül 2018 Cumartesi 23:00
Getting ready for Into The Woods @ 1888

İzmir’liler buraya! Geçtiğimiz sene başarılı bir etkinliğe imza atan Into The Woods öncesi ısınma turları başlıyor: ilk durağımız 1888, İzmir. Set başında sizi karşılayacak isimler ise Santi & Tuğçe ve Doğu Civicik olacak.

Facebook Event
9 Eylül 2018 Pazar 17:00
Ach! Paradies @ Backyard

ACHPROJEKT deneyim serilerinin mini festival konsepti Ach! Paradies, 9 Eylül 2018 Pazar günü Bebeköy Backyard’da şenlik havasını boğaz rüzgarıyla buluşturuyor! Girişlerin ücretsiz olduğu etkinlikte Backyard’ın muhteşem bahçesi ve meyve ağaçları eşliğinde rehabilitasyona davetlisiniz!

Facebook Event
BONUS
8 Eylül 2018 Cumartesi 12:00
Istanbul Rooftop Festival 2018

Farklı mekanlarda birbiriden yetenekli isimleri dinleme olanağı sunan Istanbul Rooftop Festival 2018, yine ve yine dopdolu bir program ile karşımızda. Festivalin detaylı programına etkinlik sayfasından göz atabilirsiniz. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir