Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-10 Mart 2018)

Bu hafta Kadınlar Günü özelinde çok güzel etkinlikler var. Aşağıda önerdiklerimin yanı sıra “All For Heidi” kapsamında Şeyda’ya yardım geceleri Mitte Karaköy gibi noktalarda tekrar düzenleniyor: gidemeseniz bile bilet alarak katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. Herkese güzel hafta sonları.

8 Mart 2018 Perşembe 22:00
Cisetta @ KiKi

Gelin Kadınlar Günü’nü bu Perşembe KiKi’de kutlayalım. 22:00 – 23:30 arası set başındayım, girişler ücretsiz. Gecenin diğer isimleri ise CSquared, Kızlar Tuvaleti ve Berrak. Not: Etkinlik leziz bir Aperitivo saati ile başlayacak.

Facebook Event
9 Mart 2018 Cuma 22:00
Mind Against @ Studio

Bu Cuma Studio’da nefis bir etkinlik var. Berlinli sevilen yetenekli duo Mind Against’i dinleme olanağı bulacağınız bu gecede Gräfin açılışı ve kapanışı yapıyor olacak. Biletlerinizi Biletix üzerinden temin edebilirsiniz.

Facebook Event
10 Mart 2018 Cumartesi 22:00
Ferhat Albayrak @ GLOW

Bu Cumartesi GLOW’da techno dolu bir geceye hazır olun! Sonar Istanbul öncesi son defa sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Ferhat Albayrak 10 Mart Cumartesi GLOW’da set başına geçmeye hazırlanıyor. Gecenin diğer isimleri ise Ugur Project, Garen, Alan Cutt ve Alikaan.

Facebook Event
10 Mart 2018 Cumartesi 23:00
We Luv Techno! @ Studio

DJ, yapımcı, radyo yayıncısı, yorulmak bilmeyen yaratıcı bir güç ve bir akıl hocası olan Anja Schneider ve elektronik müziğe yeni bir soluk getiren Francesca Lombardo We Luv Techno serisinin ikinci ayağı GRRRL POWER! için Zorlu PSM Studio sahnesinde!

Facebook Event
10 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Gardens of God @ FLOOR.

Beatgate’in yeni partisi bu hafta sonu öne çıkan partiler arasında yer almaya aday: bu Cumartesi Ellum’dan Gardens of God FLOOR.’da set başına geçecek. Gecenin diğer ismi ise Volkan Gündüz. Gecenin biletleri bugece.co’da!

Facebook Event
BONUS
10 Mart 2018 Cumartesi 21:30
Cisetta @ Hush Hostel Moda

Bu hafta hem bu yakada hem de karşı yakada çalıyorum. Cumartesi geçtiğimiz sene beni sık sık dinlediğiniz Hush Hostel Moda’da set başına geçiyorum. Giriş ücretsiz, gecenin diğer ismi ise Samet Günal.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir