Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-11 Haziran 2017)

Güneşin batışından doğuşuna kadar dans edebileceğiniz partiler, akşam iş çıkışı biraz kafa dağıtabileceğiniz etkinlikler ve şehrin merkezine bir o kadar uzak ve bir o kadar da yakın geceler. Bu hafta Perşembe gününden Pazar gecesine kadar yok yok: hangisine gitmeli, neler yapmalı, nerede dans etmeli bir an önce plan yapmakta fayda var derim!

8 Haziran 2017 Perşembe 20:00
Hey Douglas @ MENTHA

Warm-up için Flü’nün kabine geçeceği gecenin ana ismi olan Hey Douglas, yine harika bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Mentha bildiğiniz gibi bu sene yeni yerinde. Etkinliğin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event
9 Haziran 2017 Cuma 22:00
Djuma Soundsystem @ Galaxias Pera

Nefis terasıyla dikkat çeken Galaxias Pera’da bu Cuma setlerinde indie ve Afrika tınılarıyla karşımıza çıkan Djuma Soundsystem, Evren Ulusoy, Ferhat Sınıcı ve Meejay var. Gecenin biletleri ise bugece.co’da.

Facebook Event
9 Haziran 2017 Cuma 22:00
Tangun @ GLOW

Glow sezona veda etti derken tekrar yeni bir etkinlik haberiyle karşımıza çıkıyor: geri dönüş partisinde Tangun, Deca & Dence, Onur Gullapoglu ve Umur Kurtulus kabine geçiyor olacak.

Facebook Event
9 Haziran 2017 Cuma 22:00
Oxia & Jonathan Kaspar @ KAFES

KAFES sezon başından beri başarılı bir çizgide devam ediyor. Bu Cuma Fransız DJ&/prodüktör Oxia ve Almanya müzik sahnesinin tanınan isimlerinden Jonathan Kaspar bizimle.

Facebook Event
10 Haziran 2017 Cumartesi 22:00
Burning Man Legends @ Suma Beach

Sezona geçtiğimiz hafta sonu merhaba diyen Suma Beach’te bu hafta Burning Man havaları esiyor. Rebolledo, Damian Romero, Concret ve Cengiz Can set başına geçecek. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
10 Haziran 2017 Cumartesi 22:30
Alican @ 3 Lounge

Daha önce de aynı mekanda performans sergileyen Alican’ın yolu bu hafta sonu yine Kıbrıs’ın öne çıkan noktalarından 3 Lounge’a düşüyor. Biz bir önceki etkinlikte çok eğlenmiştik!

Facebook Event
10 Haziran 2017 Cumartesi 23:59
Meggy @ Alaçatı MAIA

Çeşme’de bu yaz çok konuşulacak mekanlardan biri olacak Alaçatı MAIA ısınma turlarında. Bu hafta sonu kabinde Meggy ve Nils Twachtmann var. Çeşme’ye yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

Facebook Event
BONUS
11 Haziran 2017 Pazar 16:00
Sunset Sessions @ Hush Hostel

Çalmayı en sevdiğim yerlerden Hush Hostel’de bu Pazar gün batırmacalı etkinlik var. Sunset Sessions kapsamında Barış Bergiten ve Ekrem Şenol’u dinleme olanağı bulabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir