Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-11 Mart 2017)

Bu hafta normalde her zaman 6 etkinlik önerirken dayanamayıp 8 adet önerdim çünkü bütün partiler birbirinden güzel. Çarşamba gününden itibaren kendinizi gecelere bırakıp haftanın sonuna kadar bir partiden bir diğerine gidebilirsiniz, öyle yoğun! Ben de bu Cuma yine Kasette kabinindeyim, yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

8 Mart 2017 Çarşamba 21:00
Kimono Party #3 @ 5 Cocktails & More

Kızlar haydi dışarı! Bugün sizin gününüz, e dışarı çıkıp az popo sallamak lazım. Bu Çarşamba 5 Cocktails & More’da Aslı Köse, Ayse, Dry, Hande Türkmen, Lilly, Marlo ve Ögem Yılmaz kabine geçiyor.

Facebook Event
9 Mart 2017 Perşembe 22:00
International Women’s Day @ Goyaistanbul

Bir başka Kadınlar Günü kutlaması ise Perşembe günü JetLag’in partisi kapsamında gerçekleşiyor olacak. Kabinde olacak isimler ise Tan Güner, Violations Radio, Le Bébé Royal ve Merve Bozdağ.

Facebook Event
10 Mart 2017 Cuma 22:00
Katzenauge Showcase @ Temple

Katzenauge ekibi bu hafta Temple kabinine konuk oluyor, ekipten Aydoğan Gider, Deca & Dence ve Durands geceyi renklendiren isimler olacak.

Facebook Event
10 Mart 2017 Cuma 22:00
Cisetta @ Kasette Odakule

E kendi etkinliğimi de öne çıkarmazsam olmaz değil mi? Bu Cuma tekrar Kasette kabininde house ve groove parçalar ile sizi bekliyor olacağım 🙂

Facebook Event
10 Mart 2017 Cuma 22:50
Dennis Cruz @ Clique Istanbul

Clique’de bu Cuma dünyaca sevilen ve dinlenen isim Dennis Cruz performans sergiliyor. Gecenin diğer isimleri Cure-shot, Gökberk, Alican Aykac ve Groove Doc.

Facebook Event
11 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Eli & Fur @ İstiklal Re-Pub

Eli & Fur kısa bir aradan sonra tekrar şehrimize geliyor. Supermarket Events’in partisi kapsamında gelen ikiliye Ali Efe Dinc ve Blotto eşlik ediyor.

Facebook Event
11 Mart 2017 Cumartesi 23:00
Roman Flügel @ garajistanbul

Isolate’in ilk etkinliğinde garajistanbul’da Roman Flügel performans sergiliyor olacak, daha ne olsun? Gecenin biletlerini Biletix’den temin edebilir ve kendinizi dans dolu bir geceye hazırlayabilirsiniz.

Facebook Event
BONUS
10 Mart 2017 Cuma 22:30 / 11 Mart 2017 Cumartesi 22:59
Stavroz @ Babylon / Container Hall

Stavroz yılda en az 5 kez ülkemize geliyor, buna alıştık sanırım. Yine de müziklerinden asla ama asla vazgeçemiyoruz. Bu Cuma Babylon’a gelen sevilen grup ertesi gün soluğu İzmir’de alıyor ve u.nite’ın etkinliği için Container Hall’a geliyor.

Facebook Event for Istanbul Facebook Event for Izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir