Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-9 Aralık 2017)

Yılın sonuna doğru gelirken etkinlikler çoğalıyor, şehrin ve hatta şehirlerin ruhu da güçleniyor. Şehrin nabzını tutan birbirinden güzel partiler haftanın öne çıkan etkinlikleri arasında yerini aldı bile.

8 Aralık 2017 Cuma 22:00
Weekend @ GLOW

Cuma günü hafta sonu GLOW’da hızlı başlayacak: set başına Cure-shot, Gökberk, Koray T ve Utku Alpaslan geçiyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
8 Aralık 2017 Cuma 23:00
Heidi @ KLEIN

BBC Radio denilince akla gelen önemli isimlerden biri olan Heidi (Jackathon) bu Cuma KLEIN’da. Gecenin diğer isimleri ise Koray T ve Jan.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 22:30
GusGus @ Babylon

İzlanda menşeli GusGus, eşsiz ve büyüleyici canlı performansıyla S-World Bir Dünya Konser sponsorluğunda Babylon Bomonti’de sahne alıyor. Biletler mobilet üzerinden.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 22:00
Lehar @ 3 Lounge

Kıbrıs’ın gözde mekanı 3 Lounge bu Cumartesi kabinde Lehar’ı ağırlıyor, warm-up ise Furkan ve Harun’dan. Kıbrıs taraflarında olacakların mutlaka uğraması gereken bir etkinlik.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:00
Artbat @ Container Hall

Solomun’un İstanbul’da çaldığı setten sonra (bilenler biler, ne güzel parça o!) daha da ünlenen ikili bu hafta sonu İzmir’de. Etkinliğin biletleri Biletino’da.

Facebook Event
BONUS
8 Aralık 2017 Cuma 23:00
Anna @ Hypnos Hall

Açıldığı günden beri ilgi odağı olan Hypnos Hall bu Cuma son zamanlarda daha da öne çıkan Anna’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Gecenin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir