Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-9 Aralık 2017)

Yılın sonuna doğru gelirken etkinlikler çoğalıyor, şehrin ve hatta şehirlerin ruhu da güçleniyor. Şehrin nabzını tutan birbirinden güzel partiler haftanın öne çıkan etkinlikleri arasında yerini aldı bile.

8 Aralık 2017 Cuma 22:00
Weekend @ GLOW

Cuma günü hafta sonu GLOW’da hızlı başlayacak: set başına Cure-shot, Gökberk, Koray T ve Utku Alpaslan geçiyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
8 Aralık 2017 Cuma 23:00
Heidi @ KLEIN

BBC Radio denilince akla gelen önemli isimlerden biri olan Heidi (Jackathon) bu Cuma KLEIN’da. Gecenin diğer isimleri ise Koray T ve Jan.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 22:30
GusGus @ Babylon

İzlanda menşeli GusGus, eşsiz ve büyüleyici canlı performansıyla S-World Bir Dünya Konser sponsorluğunda Babylon Bomonti’de sahne alıyor. Biletler mobilet üzerinden.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 22:00
Lehar @ 3 Lounge

Kıbrıs’ın gözde mekanı 3 Lounge bu Cumartesi kabinde Lehar’ı ağırlıyor, warm-up ise Furkan ve Harun’dan. Kıbrıs taraflarında olacakların mutlaka uğraması gereken bir etkinlik.

Facebook Event
9 Aralık 2017 Cumartesi 23:00
Artbat @ Container Hall

Solomun’un İstanbul’da çaldığı setten sonra (bilenler biler, ne güzel parça o!) daha da ünlenen ikili bu hafta sonu İzmir’de. Etkinliğin biletleri Biletino’da.

Facebook Event
BONUS
8 Aralık 2017 Cuma 23:00
Anna @ Hypnos Hall

Açıldığı günden beri ilgi odağı olan Hypnos Hall bu Cuma son zamanlarda daha da öne çıkan Anna’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Gecenin biletleri bugece.co’da.

Facebook Event
Tweet about this on TwitterShare on Facebook4Pin on Pinterest1Share on Tumblr1Share on Google+0Share on LinkedIn11Share on StumbleUpon1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir