İnceleme: Solomun @ KAFES

Geçtiğimiz haftalarda şehirden bir efsane geçti ve bize unutulmaz bir Pazar günü yaşattı. Kimden bahsettiğimi çoğumuz biliyor, Solomun Isolate ve KAFES’in düzenlediği etkinlik kapsamında İstanbul’da harika bir performans sergiledi.

Festival alanına geldiğimizde şansımıza hava çok güzeldi (ne zaman Kilyos’a gitsek yağmur yağıyordu, bu sefer şans bizden yana oldu!). Etkinlik Alican’ın setiyle başladı, daha sonra ise yerel müzik sahnemizin en büyük isimlerinden Murat Uncuoğlu seti devraldı: ara ara Alican ile b2b de yaptılar 🙂

Etkinlik alanında pizza ve hot dog gibi yemek olanaklarının yanı sıra dinlenme alanları da mevcuttu. Ortam gerçekten harikaydı. KAFES normal performans alanı ve after alanı olarak 2 bölüm ile o gün bizi karşıladı. Solomun’un set başına geçmesiyle gece tam anlamıyla başlamış oldu.

Normalde Solomun’un “extended set” kapsamında performans sergileyeceğini ancak tam olarak kaçta biteceğini bilmiyorduk. Biz gece 1-2’ye kadar kaldık ve ertesi gün iş sebebiyle eve döndük, uyandığımda hala Solomun’un çaldığını gördüğümde eve erken döndüğümüze pişman oldum! Solomun’un bitmek bilmeyen enerjisi sabaha kadar mükemmel bir set çalmasıyla sonuçlanmış.

Bu zamana kadar dinlemek istediğim en iyi isimlerden biri olan Solomun’un İstanbul’da performans sergilemesini sağlayan KAFES, Beatgate ve İsolate ailesine hepimiz müteşekkiriz sanırım 🙂 Gerçekten efsanevi bir geceydi! Alican Yüksel ve Murat Uncuoğlu’nun harika performanslarını takiben 9 civarı kabine geçen Solomun hepimize unutulmaz bir gece yaşattı, hayatımda gittiğim en iyi etkinlik oldu⚡️

KAFES (Beatgate) bu sezon pek çok başarılı ismi getirmeye devam edecek, detaylar için takipte kalın✨
Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir