İnceleme: The Land Of Legends Theme Park

Tatile çıkıp bir yandan sevdiklerinizle keyifli vakit geçirip bir diğer yandan da büyülü bir dünyaya dalmak istiyorsanız, Antalya’da faaliyet gösteren The Land Of Legends Theme Park sizin için ideal bir seçim olabilir.

cisetta-the-land-of-legends-sunset

Geçtiğimiz hafta bizzat gidip gerçekten de unutamayacağım 2 gün geçirdiğim The Land Of Legends’da her an her şey olabilir, birbirinden ilginç karakterler karşınıza çıkabilir, yunuslarla yüzebilir ya da çılgın kaydırakları deneyimleyebilirsiniz.

cisetta-land-of-legends

cisetta-tlol-rixos-world

Krallık’ta neler var peki tam olarak? Alanda bulunan restoran ve barların yanı sıra sizi 5th Dimension, Typhoon Coaster gibi pek çok nokta karşılıyor olacak. Buraya gelenler en çok penguen ve yunuslarla tanışmaya ve su altında harika zaman geçirmeye can atıyor. Kısıtlı bir vaktim olsa da ben kaydıraklardan Magicone‘a bayıldım, ilk başta hepsi bir korku, bir heyecan veriyor ama sonra asla parktan çıkmak istemiyorsunuz! Kaydıraklar arasında Space Rocket, Turbolance, Twister Racer ve benzerleri de oldukça ilgi çekiyor. Roller coaster’ı ve dalga havuzunu da mutlaka denemeyi unutmayın.

cisetta-the-land-of-legends-aquaworld

Sırf kaydıraklar yok tabii ki, alanda yunuslar, penguenler ve daha pek çok sevimli deniz canlısı da sizlerle tanışmayı bekliyor. Cennetten bir köşe gibi burası, her yerde sizi heyecanlandıracak bir şeyler oluyor.

cisetta-the-land-of-legends-111-restaurant

5th Dimension, Legends Tower ve 111 Restoran da Kingdom’ın diğer öne çıkan noktalarından. 5 boyutlu sinema deneyimi yaşayabilir ya da restoranda birbirinden lezzetli yemekleri tadabilirsiniz. Ben açıkçası deniz ürünleri dolu bir makarna ve sufle yemeyi tercih ettim, çok güzeldi! Suflenin sunumu oldukça başarılıydı.

cisetta-the-land-of-legends-boat-parade-rixos

Bıraksanız, daha anlatırım da anlatırım 🙂 Krallık’ta tatil asla bitmiyor, akşam Boat Parade ile keyifli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. İlginç kahramanların gösterisi hem sizin hem de çocuklarınızın beğenisini kazanacak!

cisetta-the-land-of-legends-boat-parade

cisetta-the-land-of-legends-boat-parade-rixos

“Peki nerede bu Krallık, gitmek istiyoruz!” diyorsunuz değil mi? The Land Of Legends Kadriye Mevkii’nde yer alıyor. Antalya Havalimanı’na 27 km ve Antalya şehir merkezine 30 km uzaklıkta. Detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilir ya da Facebook sayfasına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir