Kuzey Kıbrıs’ın İlk Elektronik Müzik Festivali: Breathe On The Island

Kuzey Kıbrıs’ta önümüzdeki hafta harika bir etkinlik gerçekleşiyor. 3 Lounge, Therapy With ve Wold Records’un düzenlediği Breathe On The Island adlı festival’e hazır mısınız?

19 Temmuz 2017 Çarşamba ve 20 Temmuz 2017 Perşembe günleri düzenlenecek olan etkinlik Girne’de bulunan Aurora Bar – Bella Marin’de gerçekleşiyor. Bu festival aynı zamanda Kuzey Kıbrıs’ın ilk ve en büyük elektronik müzik festivali olarak karşımıza çıkıyor. Festivalin afterları için ise istikamet 3 Lounge olacak!

Etkinliğin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşmak mümkün. Avantajlı dönemden faydalanmak isterseniz şimdiden biletinizi almanızda fayda var: şu anda 80 TL olan biletler kapıda 120 TL olacak.

Kuzey Kıbrıs gerçekten iklimiyle olsun, insanıyla olsun, el değmemiş kıyıları olsun, her anlamıyla harika bir yer. Bildiğiniz üzere daha önce de pek çok kez buraya seyahat ettim. Beklenen sürprizi açıklıyorum: ben de festival günü orada olacağım ve an ve an pek çok sürprizle karşınıza çıkacağım. Bu yüzden özellikle Instagram ve Facebook sayfalarımı takipte kalmanızda fayda var.

Festival kapsamında performans sergileyecek isimler arasında ise Karmon, Wankelmut, Charlotte De Witte, Alican, Deniz Kabu, Einmusik, Viken Arman, Lehar, Wankelmut ve Wolfson yer alıyor. Haftaiçi vaktiniz varsa kalkın gelin, bir günlüğüne de olsa harika bir atmosferde yazın tadını çıkarmaya bakın: efsanevi performanslar, bol güneş ve eğlenceli bir etkinlik Kuzey Kıbrıs’ın en gözde yeri Girne’de sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir