Minipax Festival 2015 Guide

Biletini alan kumsala! Şehrin koşuşturmacasından sıkılanlara, dans sevdalılarına ve kumsal çocuklarına yakışır bir etkinlik olan Minipax Festival, 22 Ağustos’ta Suma Beach‘te gerçekleşiyor.

Minipax Festival 2015 Line-up
Minipax Festival 2015 Line-up

Türkiye’de her geçen yıl kalitesini arttıran festival kültürü, Minipax Festival ile doruk noktasına çıkmaya hazırlanıyor. Kilyos, Suma Beach’te düzenlenecek olan etkinlikte birbirinden farklı 5 ayrı sahnede 18 saat sürecek olan bir müzik şöleni sizleri bekliyor olacak. Aklınızı oynatacağınız visual-mappingler ve yiyecek-içecek alanındaki mükemmel alternatifler de bonus niyetine.

Elektronik müzik severlerin heyecanla beklediği festivalin line-up’ı ise şahane. Parçalarında hikayeler anlatan elektronik pop ikilisi Benoit & Sergio, müziğiyle harikalar yaratan Damian Lazarus, house müzikle özel bir bağ kurmuş sempatik Boris Werner, müziği ince eleyip sık dokuyan karizmatik duo Tube & Berger, yerinde asla durmayan parti kızı Ellen Allien gibi dünyaca saygı duyulan ve sevilen başarılı isimler kabini alev alev yakmaya hazır.

Güzel bir haber daha verirsek, line-up açıklanmış olsa da İstanbul’a gelmeyi alışkanlık haline getiren ve melodik parçalarıyla bizi kendine aşık eden David August‘un da festivalde performans sergileyeceği geçtiğimiz Pazar günü duyuruldu!

Festivalde Neler Var?

Festivalde 5 ayrı sahne kurulacak; Beach, Lotus, Restless, 4th Dimension ve Natives. Bu konu hakkındaki gelişmeleri etkinlik sayfasından takip etmeyi unutmayın. Timetable Ağustos’un ilk haftası açıklanacak.

Haritadan da görüldüğü gibi VIP bölümü krallara layık. 550 TL ödediğiniz takdirde, sıra beklemeden giriş, paylaşımlı VIP Lounge, dinlenme koltukları, size özel duşakabin ve Lounge’da sınırsız içki ayrıcalıklarından faydalanabiliyorsunuz.

Bilet Fiyatları
Normal: 150 TL
Kapıdan: 170 TL Tixbox‘tan temin edebilirsiniz.

Minipax Festival Map
Minipax Festival Map

Sizi Bekleyen Diğer Sürprizler

cisetta-urban-spinners-logo
Türkiye’nin ilk Indoor Cycling stüdyosu olan Urban Spinners Beach Stage’in arka tarafında pedallamak isteyenlere 20’şer dakikalık ride’lar sunuyor. Alana özel DJ performansları da sizi her daim motive edecek. Güzel bir sürpriz, 2 Ağustos’tan itibaren Maslak’ta kendi stüdyolarında ısınma turu niyetine pre-ride etkinliklerine katılabilirsiniz, sonunda ödül bile var!
cisetta-bitti-gitti-logo
Sanata sevgi dolu öpücükler konduran festivalde interaktif sanat ve workshop’lar düzenleyecek olan “Keyifler Atölyesi” olarak bilinen rengarenk oluşum Bitti Gitti’ye uğramak isteyebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin adresi bu stand olacak.
cisetta-marterpiece-logo
Hobi meraklıları için bir diğer oluşum olan Studio Masterpiece keyifli ortamıyla ayrıca festivalde sizleri bekliyor. Buna ek olarak birkaç bağımsız sanatçı daha alanda workshop düzenleyecek ve bu standlardan alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Yemek standlarından kafanızı kaldıramayacak noktaya gelebilirsiniz! Yemek alternatifleri ise şöyle;
Shake Shack, NYC Sosis, Pinkberry, Lera Fresca


Minipax Festival’e Nasıl Gidilir?

Peki nerede bu Suma Beach? Muhtemelen çoğunuz Sihirli Orman’ın müdavimisiniz ama bilmeyenlere tarif etmek lazım. Shuttle bilgisi daha açıklanmadı ancak arabayla gelecek olanlar için aşağıdaki adres yararlı olabilir.

Adres: Gümüşdere Mah. Boğaziçi Kampus Yolu. No:1/A – 34450 Kilyos / Istanbul


Minipax Festival 2014 Trailer

İlk defa gidecekler ve “geçen sene oradaydım ama nasıl geçti bir hatırlayalım” diyenler için Minipax Festival 2014 trailer’ı.

2 thoughts on “Minipax Festival 2015 Guide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir