Mutlubiev ile Evler Pırıl Pırıl!

Geçtiğimiz Cumartesi günü yeni bir oluşumu deneyimleme fırsatına sahip oldum. Çok fazla yoğun çalıştığım için evi toparlama ve temizleme olanağını bir türlü bulamıyordum; Mutlubiev resmen imdadıma koştu!

Küçücük şirin evimizin temizliğini Mutlubiev’e emanet ettiğimde sonucunda tam olarak ne ile karşı karşıya kalacağımdan emin değildim. Dedikodu yapmış gibi olacağım ama onlardan önce başka bir temizlik şirketi ile çalışıyordum ve her ne kadar ev genel olarak temizlense de tam istediğim gibi olmuyordu, hep bir şeyler eksik kalıyordu. Yine aynı tereddütle beklediğim sonuç beni şaşırttı ve yaklaşık 3 saat sonra eve geri geldiğimizde tertemiz bir ev ile karşılaştık, bu arada temizlik için ekstra olarak bazı istekler yapabiliyorsunuz, örneğin ben iç camın ve koltuğun temizlenmesini rica etmiştim, gayet pırıl pırıl olmuşlardır. Tek problem sabah sadece bir saat problemi yaşadık, biraz geciktiler ama o da ellerinde olmayan bir sebep yüzündendi.

Peki 2014 yılından beri faaliyet gösteren Mutlubiev’i siz de deneyimlemek isterseniz tam olarak neler sunuyor? Birincisi ve en sevdiğim özelliği istenildiği takdirde temizlik ürünlerini ve hatta süpürgeyi kendileri getirmesi. Hem ev hem de ofis temizliğine gelen girişim bünyesinde çalışanlar işe başlamadan önce birtakım psikolojik kişilik testlerine tabii tutuluyor ve mülakat sonucunda kabul edildikleri takdirde işe başlıyorlar. Çalışanlarının hepsi yasal kanun ve kurallara uygun olarak sigortalılar ve iş güvenliği konusunda bilgi sahibiler.

“%100 Mutluluk Politikası” olarak benimsedikleri iş anlayışını tamamiyle çalışmalarına yansıttıklarını düşünüyorum esasen. Siz de temizliğinizi Mutlubiev’e yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak rezervasyon yaptırabilir ve girişimleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir