Röportaj: Chikirina | Spor & Moda

Geçtiğimiz Çarşamba günü Chikirina‘nın doğum gününü kutlamak için Teşvikiye’deydim! Chikirina, iki kuzen Janelle Berberoğlu ve Fulya Müftüoğlu tarafından kurulan aktif yaşam odaklı bir marka olarak biliniyor. Oradayken partileri için çaldım da, çok eğlendik. Dansa ve eğlenceye başlamadan önce, bu eşsiz markaları hakkında biraz lafladık.

cisetta-decks-interview-chikirina

Selam! Öncelikle beni çağırdınız için çok teşekkürler, burada olmaktan memnuniyet duydum. Biraz Chikirina’dan bahsedebilir misiniz?

Geldiğin için teşekkürler! Tabii ki bahsedebiliriz 🙂 Chikirina ikimiz, Fulya ve Janelle, İstanbul’da yaşayan Türk/Amerikalı kuzenler tarafından kurulan aktif yaşam odaklı bir marka. Türkiye’deki kadınları aktif, sağlıklı ve bağımsız bir hayata yönlendirmek ve buna ilham vermek amacıyla bu projeye 2 sene önce başladık. Amacımız kendinden emin olmaları konusunda ilham veren ve hem sportif hem günlük yaşamda rahatlık sağlayan bir giyim markası yaratmak. Şu anda biri aktif yaşam biri mayo olmakla beraber iki koleksiyonumuzla bedeni saran ve sizinle hareket eden oldukça eşsiz ve lüks kıyafetler sunuyoruz.

Bir giyim markası olmamızın yanı sıra bunun arkasındaki kültür hakkında da oldukça tutkuluyuz. Kendilerini geliştirmek, hayatlarında sağlıklı değişiklikler yapmak ve gerçekten maksimum potensiyellerine ulaşmak isteyen kararlı bireylerle dolu bir topluluk da inşa etmek istiyoruz. Etkinlikler düzenleme, topluluk dışına çıkma, elçilik programımızla etkileşim sağlamak ve projemizdeki diğer istekli markalarla iş birliği yapmanın yanında bunu gerçekleştirmek için sürekli yeni ve yaratıcı yollar bulmaya çalışıyoruz.

cisetta-interview-chirikina-janelle-fulya

Bu ana gelmiş olmak size nasıl hissettiriyor?

Şu anda oldukça minnettar ve gururluyuz 🙂 Bu partiyi yapmamızın ana sebeplerinden biri – bir şirkete sahip olan herkesin bildiği gibi genellikle yapması zor olan bir şey- yapmış olduklarımızı, gerçekleştirdiklerimizi kutlamaktı. Biz her zaman kendimizi geliştirmeye, bir sonraki koleksiyonumuzu piyasaya sürmeye çalışmaya, etkinlikler arasında gidip gelmeye ve günlük satış ve işlerimizi yönetmeye odaklıyız. Bu çok emek gerektiriyor! Bu yüzden bu akşam sadece eğlenmek ve bu yolculukta bizi desteklemiş olan bütün inanılmaz insanlara teşekkür etmekle alakalı.

interview-chikirina-cisetta-2016

Ve son olarak markanız için gelecek planlarınız nedir?

Konsept olarak, çok işleve ve faydaya dayalı işler görüyor olacaksınız. Biz gerçekten müşterimize oldukça spesifik ve eşsiz değer sunan ürünler ortaya çıkarmak istiyoruz. O yüzden şu anda kumaşlarımızı daha da geliştirmeye ve bazı eşsiz özellik ve işlevler eklemeye çalışıyoruz. Ayrıca çanta, çorap, mat taşıyıcı, koşu kemerleri gibi ürünlerle aksesuar sektörüne de giriş yapacağız. Aslında oldukça işlevsel ve bir o kadar da şık ve faydalı bir spor çantası ortaya çıkarmak için bir Türk çanta tasarımcısı arkadaşımızla harika bir işbirliği sürecinin ortasındayız.

İstanbul’da eşsiz egzersiz ve yaşam tarzı ilhamı sunan birkaç etkinlik daha yapacağız. Meşgul, çalışan insanları hedef alacağız ve sağlıklı yaşam ve kısa zamanda yapılabilecek egzersizi tanıtan bazı kurumsal etkinlikler düzenlemeyi de planlıyoruz.

Interview in English, please click here to read.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir