SELEKT Festival II Guide

Geçtiğimiz Mayıs ayında bir gecede 30’dan fazla ismi dinlememizi mümkün kılan SELEKT önümüzdeki günlerde tekrar aynı konsept ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İlk organizasyonunda Guy J, Catz ‘N Dogz, Kruse & Nuernberg gibi başarılı isimleri İstanbul’da ağırlayan SELEKT Festival başarılı bir line-up ile sonbahar etabını duyurdu. Bu festivali diğerlerinden ayıran özellik ise bir gecede elektronik müzik dünyasının 30’dan fazla tanınmış ve sevilen ismini 6 farklı mekanda dinleyebilecek olmanız. Kısacası seçimlerinizle kendi gecenizi kendiniz şekillendireceksiniz.

cisetta-selekt-line-up

Peki ikinci etapta kimler performans sergileyecek? Berlin elektronik müzik dünyasının baba isimlerinden Len Faki, güçlü bass house melodileriyle tanınan yakışıklı Fransız çocuk Brodinski, uzun yıllardır müzik sektöründe başarılı bir çizgide ilerleyen Ripperton, tutkuyla müziği harmanlayarak mükemmel setlere sahiplik eden Fur Coat gibi pek çok uluslararası ismin yanı sıra yerli sahnemizden severek dinlediğimiz Murat Uncuoğlu, Tangun, Havantepe, Cure-shot, Junior, Mutlu San, Deniz Kabu ve daha birçok DJ festival bünyesinde performans sergileyecek.

Bilet fiyatı 60 TL olup, Biletino‘dan temin edebilirsiniz.

Festival Hangi Mekanları Kapsıyor?

SELEKT Festival’in sonbahar etabında 6 mekan (toplamında 8 sahne) var.

cisetta-selekt-festival-route

Festivalde performans sergileyecek isimlerin hangi mekanda çalacağını gösteren timetable henüz açıklanmadı. Bunun için SELEKT‘in sayfasını takip etmeyi unutmayın.

SELEKT Festival I Aftermovie

Festivalin nasıl geçeceğini merak edenlere küçük bir “sneak peek” tadında aftermovie.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir