Supermarket Events’in Yeni Etkinliği: Sonido Trópico Showcase

Supermarket Events birbiri ardına düzenlediği etkinliklerinin arasına bir yenisini daha katmaya hazırlanıyor. 10 Eylül 2017 tarihinde Kilyos’ta bulunan KAFES‘te sizi harika bir parti bekliyor: Sonido Trópico Showcase!

Supermarket Events bu zamana kadar Nhan Solo, Monolink, Ron Flatter, Eli & Fur ve Mattia Trani gibi başarılı isimleri şehrimizde ağırlayıp birbirinden başarılı ve keyifli organizasyonlara imza atan bir etkinlik oluşumu. 10 Eylül 2017 tarihinde gerçekleşecek olan etkinliği de mutlaka ajandanıza not etmelisiniz! São Paulo’nun underground sahnesinde önde gelen bir marka ve etkinlik yapımcısı olan Sonido Trópico, São Paulo ruhunu Kilyos’a taşımaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında performans sergileyecek ana isimler ElPeche, Meraki ve Salvador Araguaya. Yerli isimler ise Ayşe, Childplay, Hello Alien, Hande Türkmen, Geeno ve Kaan.

Sonido Trópico ekibini kısaca tanıyalım!

ElPeche

Sonido Trópico ekibinden biri olan ElPeche, Brezilya müzik sahnesine taze ve yeni bir bakış açısı getirenlerden biri. Performansları sırasında en önemli hususun dinleyici üzerinde yarattığı etki olduğunu düşünen sanatçı her zaman yeni ve ilgi çekici müziğin peşinde.

Meraki

Müziğe dair bütün hislerini ve deneyimlerini performanslarına yansıtmayı başaran Meraki de ekibin bir üyesi. Meraki, müziğini yaşadığı kıtanın kültür ve anlayışıyla harmanlayıp bütün dünyaya neşe ve mutluluk getirmeyi amaçlamıştır.

Salvador Araguaya

Salvador Araguaya ise Brezilya müzik kültürüne tutkuyla bağlı olan bir sanatçı olarak karşımıza çıkıyor. 13 yaşından beri müzik ile iç içe bir yaşam süren Araguaya Güney Amerika’nın müzik kültürünü modern bir anlayışla birleştiriyor ve ortaya harika parça ve prodüksiyonlar çıkarıyor.

Kilyos’un en güzel noktalarından birinde olan KAFES’te gerçekleşecek bu etkinliğin yerli isimleri de heyecan uyandırıyor! Ayşe, Childplay, Hello Alien, Hande Türkmen, Geeno ve Kaan’ı da bu partide dinleme şansı bulacaksınız. Yazın son günlerinin tadını doyasıya çıkarmak ve dans dolu bir gün geçirmek istiyorsanız 10 Eylül’de bu etkinliğe mutlaka katılmalısınız!

Etkinliğin biletlerini buraya tıklayarak temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir