Uludağ Music Festival Guide

Geri sayım başladı! Türkiye’nin ilk kış elektronik müzik festivali, Uludağ Music Festival 6-8 Aralık 2019 tarihleri arasında yepyeni festival kurgusu ve nefis müzik programıyla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Festival Programı

2 gece 3 boyunca konaklama sunan, 3 farklı sahnesiyle 44 saatlik bir müzik şölenine ev sahipliği edecek olan festival kapsamında yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinin birbirinden başarılı isimleri set başına geçmeye hazırlanıyor. Festival programını etkinlik sırasında daha rahat takip etmek için telefonunuza “Uludağ Music Festival” uygulamasını da indirebilirsiniz.

Festival kapsamında 999999999 *live, Matador, Teenage Mutants, The Yellowheads, BeeGee, Elena Pavla, Ferhat Albayrak, Lilly Palmer, Lilly & Kazan gibi önde gelen isimlerin yanı sıra Moonwalk, Alan Cutt, Ali Efe Dinç, Alican Baykara, Anıl Vardareli, B’Giara, Cisetta, Ege Sağlam, Emre Erdemir, Gaidukova, Dennis, Gökay Belen, Irem, Kaan Öktem, Korak Güçkıran, Maguar, Marlo, Mathilda, Milimaudio, Öykü Yılmaz, Robokep, TAI, Taylan Kasapçopur, Temmuzda ve Uğur Çakır gibi yerli sahnemizin birbirinden başarılı DJ’leri de dinleme şansı bulacaksınız.

Konaklama

Festival konaklamaları dahilinde olan oteller:

Karinna Hotel (Festival Oteli) *Tam Pansiyon Plus
Ağaoğlu My Mountain *Her Şey Dahil
Kaya Uludağ Hotel *Her Şey Dahil

Konaklama detayları için festivalin web sitesine göz atabilir ya da 444 78 87 üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uludağ’a Nasıl Gidilir?

Festival kapsamında sunulan ulaşım alternatifleri hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayın.

Uludağ’a özel aracınızla seyahat etmeyi planlıyorsanız Yandex Navigasyon ile rahatlıkla rota oluşturabilirsiniz.

İstanbul’dan Ulaşım

İstanbul’dan E-5 ya da TEM Karayolunu kullanarak bağlanabileceğiniz Osmangazi Köprüsü, Anadolu yakasından Bursa Merkezi’ne 2 saat gibi kısa bir sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Bursa merkezinden ise önce Çekirge’ye, ardından ise Uludağ’a yönlenebilirsiniz.

Ankara’dan Ulaşım

Ankara’dan önce Eskişehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir