Bu Parti Kaçmaz! | Supermarket Presents: Undercatt @ Floor.

Birbirinden güzel ve başarılı etkinliklere imza atan Supermarket Events‘in sıradaki partisi şimdiden heyecan uyandırıyor. 1 Aralık 2017 Cuma gecesi Floor Istanbul‘da (ex indigo) gerçekleşecek etkinlik kapsamında Undercatt, Murat Uncuoğlu,
Iago Frederici ve Enes Gül set başına geçmeye hazırlanıyor.

Bu harika etkinlik öncesi set başına geçecek isimlere hızlıca bir göz atalım, ne dersin?❤️

Undercatt

Luca Luperini ve Elia Crecchi’den oluşan İtalyan duo, Undercatt Solomun’un eşsiz Diynamic ailesinin üyeleri olarak biliniyor. Toskana menşeli ikili bu zamana kadar pek çok başarılı çalışma ile başarılarını devam ettirmiş bulunuyor. Solomun’u adeta abileri -bir başka deyişle “big brother”- olarak gören ikili Diynamic ailesi bünyesindeki hayatlarına devam ederken ondan tavsiye ve yönlendirmeler almayı da ihmal etmiyor.

Prodüksiyon tarafında da stüdyoda oldukça vakit geçiren ikilinin hem müzik konusunda hem de hayat konusunda benzer yönleri olduğu için başarıya giden yolda önlerine çıkabilecek engellere asla takılmıyor. 2014 yılından beri daha da öne çıkan ikilinin techno tarzına bağlı olan parçalarında ağırlıklı olarak melodik ve duygusal ögelere rastlayabilirsin.

Murat Uncuoğlu

Yerli elektronik müzik sahnemizin en başarılı isimlerinden biri olan ses mühendisi, prodüktör ve DJ Murat Uncuoğlu müziğe ve teknolojiye duyduğu sevginin yanı sıra sahip olduğu eşsiz yetenek ile de öne çıkıyor. İlk residence DJ’liğini Bodrum Hadigari’de yapan Uncuoğlu zamanla Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi gece kulüplerinde set başına geçmiş önemli bir isim olarak karışımıza çıkıyor. Seneler boyunca İstanbul’un en iyi gece kulüplerinden biri olan indigo’nun başında olan Murat Uncuoğlu’nu tekrar indigo – yeni adıyla Floor. – kabininde dinleme olanağına sahip olabilirsin!

Iago Frederici

Brezilya menşeli genç müzik prodüktörü ve DJ Iago Frederici, şimdiden başarı vaat ediyor. 7 yaşından beri müziğin onun için adeta bir tutku olduğunu ifade eden sanatçı hem İstanbul’da hem de Sao Paolo’da öne çıkan mekanlarda set başına geçiyor. 2002 yılından beri Türkiye’de yaşayan sanatçının farklı yaşam tarzları ve deneyimlerinden elde ettikleri müzik kültürüne de yansımış bulunuyor. Karanlık ve bir o kadar da hiptonize eden bir techno tarzıyla karşımıza çıkan sanatçının performansı da oldukça başarılı.

Etkinliğin biletlerini bugece.co üzerinden temin edebilir, etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye ise buraya tıklayarak ulaşabilirsin! Şimdiden iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir