Etkinliğin İkinci Adresi: Bilet Garajı

Size uzun soluklu bir serüvenin hikayesini anlatacağım! Herkesin tam da ihtiyacı olan bir fikirle yola çıkan bu tatlı ekip, bir süredir Bilet Garajı için çalışmaları heyecanla yürütmeye devam ediyor. Tam tamına 5 yıldır bu projeyi hayata geçirmek için hazırlık yapan ekip, uygulamayı çok yakın bir zamanda yayına aldı.

Şimdi gelin size biraz bu oluşumdan bahsedeyim. Açıkçası benim gözlemlediğim kadarıyla bu tarz bir fikrin hayata geçirildiği bir uygulama Türkiye’de yoktu, varsa da duymadım ya da benim karşıma çıkmadı. Çok uzun süredir gece hayatında var olan bir müzik dinleyicisi ve aynı zamanda bir DJ olarak bir etkinliğe bilet alıp gidemeyecek olduğumuzda genelde biletimizi farklı mecralar üzerinden satmaya çalışıyorduk. Tam tersi bir okazyonda ise bu senaryoda gidemeyecek kişinin biletini alırken farklı süreçlerden geçiyor hatta kimi zaman karşıdaki kişiyi tanımadığımız için şüpheye düşüyorduk.

Bilet Garajı, resmen imdadımıza yetişir bir anda ortaya çıktı sanki. Gelin biraz yakından inceleyelim, detaylar için okumaya devam edelim!

BİLET GARAJI

Nedir, nasıl çalışır?

Bilet Garajı, Türkiye’de ikinci el etkinlik biletlerinin alınıp satılabildiği ilk uygulamadır. E-bilet gerektiren birçok etkinlik için Bilet Garajı üzerinden biletlerinizi rahatça alabilir ve satabilirsiniz.

Bilet Garajı, insanlara etkinliklere katılamayacak durumda olan kişilerden bilet satın alma imkanı sunarak, bu sorunu çözmeyi amaçlıyor. Ayrıca, tükenmiş olan bir etkinlik için bilete sahip olmak isteyenlere de yardımcı oluyor.

Bilet Garajı, etkinlik biletlerindeki bu ihtiyaçlara cevap vererek insanlara pratik bir çözüm sunuyor. Bir etkinliğe gitmek için bilet alan ve sonradan katılamayacak olan kişilere yeni bir şans verirken, etkinlik biletine ulaşmak isteyenlere de yeni fırsatlar sunuyor.

Bilet Garajı İkinci El Bilet Satanlar için Nasıl Avantajlar Sunar?

  • Bu uygulamayı kullanarak aradığınız etkinliği kolayca bulabilir, e-bilet detaylarını girebilir ve biletlerinizi burada listeleyebilirsiniz. Aradığınız etkinlik mevcut değilse siz ilgili etkinliği kolayca uygulama içinde oluşturabilirsiniz.
  • Haksız rekabeti önlemek için uygulama orijinal bilet fiyatının maksimum %20 üzerinde fiyatlandırmaya izin veriyor. Uygulama kullanıcıların her daim adil bir fiyat ödemesini misyon edinmiş.

Ben bu uygulamayı çok sevdim. Özellikle İstanbul ve İzmir gibi yerlerde bu konu için genelde WhatsApp gruplarından satmaya çalışıyor çoğu kişi ikinci el biletleri. Burayı denemekte fayda var, hadi birlikte deneyelim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir