Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (14-16 Eylül 2017)

Şehre dönüşü tam anlamıyla hissettiğimiz döneme adım attığımızı düşünüyorum. Bu hafta o bahsettiğim “şehre dönüş” etkinliklerinin çokluğundan da bunu anlamak rahatlıkla mümkün. Sezona veda eden yazlık mekanların yerini kışın sık sık gittiğimiz mekanların açılış partileri alıyor.

14 Eylül 2017 Perşembe 22:00
Grand Opening @ MiniMüzikhol

Taksim’in en popüler ve sevilen mekanlarından MiniMüzikhol bu hafta sezona merhaba diyenlerden. Perşembe-Cuma-Cumartesi burası hayli kalabalık olacağa benziyor.

Facebook Event
15 Eylül 2017 Cuma 23:00
Season Closing @ KAFES

Harika bir yazı geride bırakan KAFES ekibi bu hafta sezonu kapatıyor. Kabinde André Hommen, Denis Horvat ve Daniel Bortz var. Diğer detaylar için etkinlik sayfasını takip edebilirsin.

Facebook Event
15 Eylül 2017 Cuma 23:00
Fuchs @ KiKi

Bu Cuma iş çıkışı şöyle güzel bir gece geçirmek istersen adresin belli: yerli müzik sahnemizin en iyi isimlerinden Fuchs KiKi’de set başına geçiyor. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
16 Eylül 2017 Cumartesi 19:00
Bird’s Eye İstanbul @ Nest Karaköy

Twist katkılarıyla hazırlanan bu özel gecede Karaköy’ün nefis manzarası eşliğinde Birol Giray, Can Tanca ve Murat Uncuoğlu’nu dinleme olanağına sahip olabilirsin.

Facebook Event
16 Eylül 2017 Cumartesi 22:00
Chris Schwarzwalder @ Suma Beach

Suma Beach’te bu hafta sonu harika bir program seni bekliyor. Set başında Katermukke ekibinden Chris Schwarzwalder ve Jake The Rapper’ın yanı sıra DJ Three de olacak. Ön satış 80 TL, kapıda ise 00:00 sonrası 100 TL. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
16 Eylül 2017 Cumartesi 14:00
Burn Istanbul Rooftop Festival 2017

Tek bir bilet ile İstanbul’un bütün teraslarında harika partilere giriş hakkı kazanacağın bu etkinlik dopdolu. Birbirinden başarılı isimlerin performans sergileyeceği festivalde çeşitli aktiviteler de seni bekliyor. Detaylar için etkinlik sayfasına bakmakta fayda var. Biletler Biletix’te.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir