Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (16-17 Kasım 2018)

Kış yaklaştıkça etkinlikler azalır diyorduk, evlere kapanırız diyorduk, hiç beklediğimiz gibi olmadı! Ne de güzel oldu. Dans ederek üşüdüğümüzü unuttuğumuz anlar bize eşlik ederken hızla gelen yeni mevsimi karşılıyoruz.

16 Kasım 2018 Cuma 22:00
Grand Opening @ ROXY

16 Kasım Cuma akşamı Schweppes desteğiyle kapılarını açacak olan ve 25. yaşını kutlamaya hazırlanan ROXY ve kendi çatısı altında yaratılan RX Istanbul, gecede Cure-Shot, İlker Aksungar ve Furkan Kurt’u ağırlayacak.

Facebook Event
16 Kasım 2018 Cuma 23:00
Miyagi @ Mitte Karaköy

Cuma gecesi Mitte Karaköy çok hızlı geçeceğe benziyor. Set başında yeteneğiyle dikkat çekmeyi başaran sanatçı Miyagi, Balmarkodes ve Geeno var. Karaköy taraflarında olacakların llgisini çekebilecek bir parti.

Facebook Event
16 Kasım 2018 Cuma 23:00
Mind Against @ Kite

Günümüz elektronik müzik camiasının devleşmiş plak şirketi Afterlife’ın kurucularından Mind Against, 16 Kasım Cuma günü Unfriend Your Uncle katkılarıyla Ankara’da ilk defa Kite sahnesinde! Biletler Biletino’da.

Facebook Event
16 Kasım 2018 Cuma 23:00
&ME @ Fırın

Şehrin merkezinde yer alan FIRIN; güçlendirilmiş ses sistemi ve yeni konseptiyle, 16 Kasım akşamı, Crib ekibinin organizasyonu kapsamında KEINEMUSIK’ten &ME ’ye ev sahipliği yapacak. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
16 Kasım 2018 Cuma 23:00
Sezer Uysal @ bunk3r

Anadolu yakasında özellikle after saatlerinde dans etmek isteyenler için ilk adres olan bunk3r’da bu hafta Sezer Uysal var. Kaçmaz! Girişler gece 3’ten önce 40 TL, 3’ten sonra 60 TL.

Facebook Event
17 Kasım 2018 Cumartesi 22:00
Teenage Mutants @ MODULE

Geçtiğimiz hafta kapılarını açan MODULE’de bu Cuma Teenage Mutants, Volkan Gündüz ve Batur performans sergileyecek. Biletler bugece.co’da! After saatlerinde Blok’a uğrayın.

Facebook Event
17 Kasım 2018 Cumartesi 22:00
Aksak @ KiKi

Her defasında şaşırtan ve dans pistine bağlayan setleri ile Kiki kabininde yine “Aksak” karşınızda! Öncesinde birçok müzik tarzını kendi beğenileri ile bir araya getirerek büyük bir enerji yayan “Kızlar Tuvaleti” cumartesi ateşini yakıyor. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
17 Kasım 2018 Cumartesi 22:30
Armen Miran @ KLEIN

Dinleyicilerini her defasında büyülemeyi başaran sanatçı Armen Miran’ın yanı sıra, Niki Sadeki ve Ali Kuru, Generic Music organizasyonuyla 17 Kasım Cumartesi gecesi KLEIN‘da set başına geçmeye hazırlanıyor. Biletler Mobilet’te!

Facebook Event
17 Kasım 2018 Cumartesi 23:00
Headwaters @ Less Ordinary

Müzik bilgisi ve enstürmantal yetenekleri elektronik altyapı ile buluşturan Headwaters, Less Ordinary’de kabine geçiyor! Cumartesi gecesi köşedeki mavi bina dansa ve eğlenceye doyuyor! Bilet satışı yalnızca kapıda gerçekleşecektir. 

Facebook Event
BONUS
16-17 Kasım 2018
MIX Festival @ Zorlu Performans Sanatları Merkezi

MIX Festival, 16-17 Kasım’da gerçekleşeceği 3. senesinde farklı müzik türlerinin en sevilen isimlerini Zorlu PSM çatısında buluşturuyor. Zorlu PSM’nin iki gün boyunca aralıksız olarak dans pistine dönüşeceği festival, yine performansların yanı sıra gerçekleşecek yan etkinliklerle katılımcılara her yönüyle dopdolu bir festival sunuyor.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir