Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (18-25 Ağustos 2018) | İstanbul & Çeşme & Bodrum | Bayram Özel

Çok uzun zamandır beklediğimiz tatil başlıyor! Güneş, kum, deniz derken biraz da dans etmeye vakit kalsın öyle değil mi? İster şehirde kalmayı tercih ediyor olun ister güneye doğru yola çıkmayı: tercihiniz neresi olursa olsun en güzel partiler ve hatta festivaller sizi bekliyor olacak! İşte upuzun bayram tatilinde değerlendirebileceğiniz etkinlik önerileri! Şimdiden iyi bayramlar! 🙂

İSTANBUL

18 Ağustos 2018 Cumartesi 16:00
Beatgate X Sudam Showcase @ KAFES

Beatgate x Sudam Showcase kapsamında Kintar, Santiago Garcia ve Delum set başında olacak. Etkinlik, 16:00 – 00:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
18 Ağustos 2018 Cumartesi 23:00
A Party To Remember @ KiKi

Yılın en sevdiğim zamanı geldi! Bu sene doğum günümü kutlamak için 18 Ağustos Cumartesi gecesi KiKi Sıraselviler’de buluşuyoruz. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
19 Ağustos 2018 Pazar 19:00
Tokyo Gate @ KLEIN.garten

Shuumatsu 週末 organizasyonu kapsamında Que Sakamoto, Semih Akay, Emek Emre ve Ersan Pars KLEIN.garten’da. Kimonolar ise 113 Studio, Automanique, Kimene ve Mata Ne’den.

Facebook Event
19 Ağustos 2018 Pazar 16:00
Jan Blomqvist @ KAFES

16:00 – 00:00 arası Beach Stage’de gerçekleşecek etkinlikte Jan Blomqvist performans sergileyecek. Bu etkinliğin biletleri ise bugece.co’da. Pazar günü KAFES’te Murat Uncuoğlu ve Volkan Gündüz’ü de dinleyebilirsiniz.

Facebook Event
25 Ağustos 2018 Cumartesi 22:00
Mind Against @ KAFES

Elektronik müziğin güçlü isimleri arasında yer alan Mind Against, gelecek Cumartesi KAFES’te olacak. Techno müziğe doymak isteyenler için ideal bir parti. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
25 Ağustos 2018 Cumartesi 22:00
Life is a Festival @ Suma Beach

Festival gibi bir parti! Tama Sumo, Rubsilent, Evrim de Evrim, Just D, Y.unan ve dahası: Suma denilince akla gelen pek çok başarılı isim bu partide set başına geçiyor. Biletler çok yakında bugece.co’da satışta.

Facebook Event

İZMİR

18 Ağustos 2018 Cumartesi 16:00
Stephan Bodzin @ Fly-Inn Beach

18 Ağustos Cumartesi Too Loud Society sunumu ile Fly-Inn Beach’te festival havası yaşanacak! Hazır mısınız? Stephan Bodzin, Rodriguez Jr., Deniz Kabu gibi pek çok ismi dinleme şansı bulabilirsiniz. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
18 Ağustos 2018 Cumartesi 23:55
Karmon @ Dusk Alaçatı

Dusk Alaçatı’nın programı bu bayram dopdolu! Bu Cumartesi set başında elektronik müziğin güçlü isimlerinden Karmon olacak, gecenin diğer isimleri ise Concret ve Samet & Enes olacak. Kaçırma!

Facebook Event
19 Ağustos 2018 Pazar 19:00
Do Not Sit in Cesme @ Before Sunset

Miami menşeli gece kulübü ve parti serisi Do Not Sit On The Furniture’ın yaratıcısı Behrouz ve Watergate resident DJ’i olan ve ‘Hope’ adlı parçasıyla birçok başarıya imza atan Matthias Meyer, 19 Ağustos Pazar Before Sunset’te!

Facebook Event
20 Ağustos 2018 Pazartesi 22:00
Claptone @ Mekanique Alaçatı

House müziğin gizemli prensi Claptone, 20 Ağustos‘ta Mekanique Alaçatı‘da. Gecenin warm-up’ını Mekanique Alaçatı’nın resident DJ’i Eren Korun yapıyor, sonrasında Levent Özbay set başında. Biletler Biletix’te!

Facebook Event
21 Ağustos 2018 Salı 20:00
Tek Gecelik Karnaval @ Less Ordinary Rooftop

Guest list ile giriş yapılabilen bu partide Tokyo’dan Que Sakamoto, Meksika’dan Italo-Disko’nun dahilerinden Rodion, bayramın 1. gününde Less Ordinary Coffee + Cocktails ‘in Alaçatı terasında katılımcılara enfes bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Facebook Event
21 Ağustos 2018 Salı 23:00
Kollektiv Turmstrasse @ Dusk Alaçatı

Dusk Alaçatı’nın bayram programı tüm hızıyla devam ederken Salı gecesi set başında göreceğimiz ikili müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Kollektiv Turmstrasse olacak. Heyecan dorukta! Geceden sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek bu partiyi kaçırma.

Facebook Event
22 Ağustos 2018 Çarşamba 17:30
Electronica Festival Çeşme 2018 @ Fun Beach

Türkiye’nin en büyük elektronik müzik buluşması Electronica Festival, 15. yılında İstanbul’un ardından 22-23 Ağustos’ta 5. kez Çeşme’de! Adana Twins, Einmusik, Mind Against gibi isimlerin performans sergileyeceği festivalin biletleri Biletix’te!

Facebook Event
23 Ağustos 2018 Perşembe 19:00
Thursday Sundown @ Before Sunset

Tüm duyuları besleyen mistik rüzgarlar arasında bir gün batımı ritüeline dönüşen Thursday Sundown serisinin, 23 Ağustos’taki konuğu Valeron ve Billy Caso ? Çeşme güneşini müzikle batırmak çok başka!

Facebook Event
24 Ağustos 2018 Cuma 22:00
One More Night @ Fun Beach

Family Ticket alanların ücretsiz katılabileceği etkinlikte, lokal elektronik müzik sahnesinin başarılı ismi Alican, Electronica Festival ve FG 93.7’nin arkasındaki isim Birol Giray ve İzmir’in yetiştirdiği yetenekli isimlerden Doruk Güralp’in kabine geçeceği bu gece, 2 günlük festival sonrası Fun Beach’de gerçekleşecek.

Facebook Event
24 Ağustos 2018 Cuma 23:00
Jimi Jules @ Fly-Inn Beach

Too Loud Society’nin organizasyonu kapsamında elektronik müziğin başarılı isimlerinden Jimi Jules, “Watergate 24 Tour” kapsamında Çeşme’nin en popüler noktalarından Fly-Inn Beach’te olacak. Gecenin diğer isimleri ise Kenan Savrun ve Rose’N Whisky. Biletleri mobilet.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event
25 Ağustos 2018 Cumartesi 12:00
Circus Festival 2018 @ Mekanique Alaçatı

Metodi Hristov ve David Di Sabato’nun performans sergileyeceği festival, Pool ve Night olarak iki farklı sahnede toplam 14 DJ performansıyla gerçekleşecek! Bu özel gecenin biletleri ise bugece.co’da!

Facebook Event
25 Ağustos 2018 Cumartesi 23:00
Mihai Popoviciu @ Fly-Inn Beach

Too Loud Society’nin organizasyonu kapsamında başarılı sanatçı Mihai Popoviciu, Fly-Inn Beach’te olacak. Bu etkinliğin diğer isimleri ise yerli elektronik müzik sahnemizin başarılı isimlerinden Timur Çelikyay ve Ege Sağlam.

Facebook Event

BODRUM

21 Ağustos 2018 Salı 18:00
Isolate Showcase @ XUMA Village

XUMA’da gerçekleşecek showcase kapsamında Alican ve Murat Uncuoğlu set başında olacak. Bu gecede yerinizi ayırtmak için etkinlik sayfası üzerinden ilgili mekan ile iletişime geçmenizde fayda var.

Facebook Event
22 Ağustos 2018 Çarşamba 18:00
Kanto No.2 @ XUMA Village 

Oceanvs Orientalis tarafından tasarlanan, janrlara inanmayan, kalıplara sığmayan, yeni nesil müzik ve sanat anlayışının temsilcisi Kanto Records eylemlerine devam ediyor! Serinin ikinci buluşmasında set başında Acid Pauli ve Birgay’ın yanı sıra canlı performanslarıyla Mop Mop Soundsystem ve Oceanvs Orientalis de yer alıyor. Biletler Biletix’te!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir