Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (24-25 Kasım 2017)

Özellikle İstanbul ve İzmir’de gece hayatının yeniden canlandığı bir dönemdeyiz, açıkçası şimdiden yeni yıla da bu tempoda devam ederek gireceğimizi düşünüyorum. Geçen hafta sezona merhaba diyen yeni gece kulübü Hypnos Hall‘un yanı sıra MAMA da bu hafta aramıza katılan yeni mekanlardan biri oluyor. Detaylar aşağıda.

24 Kasım 2017 Cuma 22:00
Âme @ Zorlu PSM

Isolate’in bir sonraki etkinliğinde Kristian Beyer ve Frank Wiedemann’dan oluşan Âme (DJ seti ile), Alican ve Murat Uncuoğlu Zorlu PSM’de set başına geçmeye hazırlanıyor. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
24 Kasım 2017 Cuma 23:00
Butch @ Hypnos Hall

Geçtiğimiz hafta İstanbul gece hayatına merhaba diyen Hypnos Hall’da bu hafta Butch, Doruk Güralp, Furkan Kurt ve Efe Kantel var. Biletler bugece.co’da, mekana ayrıca servis ile ulaşmak mümkün.

Facebook Event
25 Kasım 2017 Cumartesi 21:00
Grand Opening @ MAMA

İstanbul’da bu hafta bir yeni mekan daha açılıyor: MAMA. Açılış gecesinde set başındaki isimler Bang!, Evrim de Evrim, Just D ve Mr. Sür. Giriş 30 TL, yer Mısır Apartmanı 7. kat.

Facebook Event
25 Kasım 2017 Cumartesi 21:00
Armen Miran @ İZ Performance

Bu hafta sonu İzmir’de Make The Move’u partisinde Armen Miran, Timur Çelikyay ve Aslı Köse’yi dinleme olanağı bulabilirsin. Sınırlı sayıdaki ön satış biletleri 35 TL, kapıda ise 45 TL.

Facebook Event
25 Kasım 2017 Cumartesi 23:00
Orkun Bozdemir @ KiKi

KiKi’de bu Cumartesi Orkun Bozdemir performans sergiliyor. Şehirden çok uzaklaşmayıp mahallenin en sevilen barında vakit geçirmek isteyebilirsin. Warm-up’ta ise Space Girls var.

Facebook Event
BONUS
24 Kasım 2017 Cuma 22:00
Cisetta @ 3 Lounge

Geldik haftanın en güzel önerisine: bu Cuma Kıbrıs’a gidiyorum ve Kıbrıs’ın en güzel mekanı 3 Lounge’da bütün gece set başına geçiyorum. Beklerim!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir