KafePi Beach Club 2018 Yaz Sezonuna Hazır!

Gerek plajı, gerek ortamıyla senelerdir Çeşme’nin en sevilen mekanlarından biri olan KafePi Beach Club 2018 yaz sezonunu açmaya hazırlanıyor!

Her sene olduğu gibi yine harika bir yaz programıyla karşımıza çıkacak KafePi Beach Club 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü 2018 yaz sezonuna merhaba demeye hazırlanıyor. Bu özel gecenin bir parçası olmak istersen Instagram hesabımdaki yarışmaya katılabilirsin: detaylar için buraya tıkla.

Sezon açılışı kapsamında Juicy M, Aytaç Kart ve Çağatay Kabalcı set başına geçmeye hazırlanıyor. Gelin hep beraber set başına geçecek isimleri yakından tanıyalım!

Juicy M

Electro ve progressive house alanında öne çıkan Juicy M, 4 CDJ player ile kulaklığa ihtiyaç duymadan çaldığı setlerle gündeme gelmiş bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Küçüklüğünden beri müzik ve dans ile iç içe bir yaşam süren DJ profesyonel kariyerine 2007 yılında başladı. 2010 yılında Ukrayna’da 2010 ProDJ Awards kapsamında “Yılın En İyi Kadın DJ’i” ödülüne layık görülen Juicy M her sene daha da öne çıkmaya devam ediyor. Kendisi özellikle baş döndürücü performanslarıyla hayranlarının kalbini çalmayı başarıyor.

Aytaç Kart

KafePi Beach Club sezon açılışında set başına geçecek yerli isimlerden Aytaç Kart prodüksiyonları ve eşsiz yeteneğiyle öne çıkan bir isim. İlyas Yalçıntaş, Zedd, Sevda Tekin ve Gökhan Türkmen gibi isimlerle iş birliği yapmış olan prodüktör ve DJ’in performansını sabırsızlıkla bekliyoruz!

Çağatay Kabalcı

Ses mühendisi, müzik prodüktörü ve DJ olan Çağatay Kabalcı, 2007 yılından beri müzik alanındaki çalışmalarına devam ediyor. KafePi’nin çoğu şubesinde defalarca set başına geçmiş olan sanatçı bu zamana kadar Juicy M, Billy The Kit, Quintino ve Yellow Claw gibi pek çok isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Kendisinin özellikle İzmir’de geniş bir hayran kitlesi mevcut: kendisinin electro-house ve tech-house ağırlıklı setini mutlaka dinlemelisiniz!

Sezon Açılışında Sizi Neler Bekliyor?

Sezon açılışı kapsamında başarılı sanatçıların performanslarının yanı sıra denizin, güneşin ve güzel havanın tadını çıkarmaya hazır olun! Açılış gecesinin bir parçası olmak istiyorsan şimdiden 0532 343 23 23 aracılığıyla rezervasyonunu yaptırabilirsin!

Geceye hızlı bir başlangıçtan önce sevdiklerinle güzel bir akşam geçirmeni isteyen KafePi ekibi seni Aya Yorgi’nin eşsiz manzarasına karşın keyifli bir akşam yemeğine davet ediyor. Detaylı bilgi için yine yukarıdaki numarayı arayabilirsin.

Ulaşım

KafePi Beach Club ekibi alana rahatça gelebilmen için transfer olanağı da sunuyor. Detaylar aşağıdaki gönderide 🙂

12 Mayıs büyük açılışta Juicy M KafePi Beach Club’ta! Gecikmeden rezervasyon yapmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir