Keşfet: Los Altos

Geçtiğimiz Cumartesi günü son zamanlarda oldukça dikkat çeken Los Altos’a gittik.

cisetta-places-los-altos

İstanbul’un en gözde Meksika restoranlarından biri olarak kabul edilen Los Altos, hem mutfağıyla hem de ortamıyla size birkaç saatliğine de olsa şehrin karmaşasından uzaklaşma sözü veriyor. Fiyatları ise oldukça hesaplı, hem başlangıçların hem de ana yemeklerin. Yer bulmak biraz zor, sonradan üzülmemek için yerinizi erkenden ayırtmalısınız. Biz biraz erken bir saatte gitmeyi tercih ettik.

Gelir gelmez hemen kokteyllerimizi söyledik! Ben “Hibiscus Margarita” sipariş ettim, gokhanmms de mekanın en sevilen kokteyllerden biri olan “Fresa”‘yı söyledi. Hibiscus Margarita, ekşi-tatlı arasında gidip gelenler için ideal. Fresa ise biraz daha tatlı ve aslında onu daha çok beğendim.

cisetta-los-altos

Barda oturduğumuz için içkilerimizin yanına atıştırmalık bir şeyler söyleyelim dedik. Menüdeki bütün tacoları söyledik! Tabii biraz dikkat etmek lazım, çok karıştırınca mide bir anda isyan edebiliyor 🙂 Taco meraklıları için özellikle Tacos Vegetarianos, Tacos de Tocino (içinde bacon var), Tacos Carne ve Tacos de Pollo con Chipotle Aioli mutlaka denenmeli! Efsane lezzetliler.

cisetta-kesfet-los-altos-istanbul-taco

Doyduk mu peki? Hayır! Yine menüyü istedik ve bu sefer Soğuk Başlangıçlar serisinden Tostadita Vegetarianos ve Tostadita de Mango con Pepino söyledik. Mangolu olan çok güzeldi.

cisetta-los-altos-tostadita

Birkaç saat içinde denediğimiz onca tat, bize resmen tatildeymişiz havası yaşattı denilebilir. Bütün İstanbul’u önünüze seren büyüleyici manzarası, keyifli müziği, güleryüzlü personeli ve daha pek çok özelliğiyle Los Altos mutlaka gidilmesi gereken bir yer.

Los Altos
Tomtom Mahallesi, Yeniçarşı Caddesi, No 38/5, Beyoğlu, İstanbul
Rezervasyon: 05334391540

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir