Cyro Music and Art Festival Guide

Güneş kendini iyice göstermeye başlamışken, yaz mevsimine sayılı günler kala festival sezonuna merhaba demek için harika bir etkinlik sizi bekliyor! 1-2-3-4 Mayıs tarihlerinde Olympos Babylon Town’da gerçekleşecek olan Cyro Festival‘da dolu dolu bir program sizi bekliyor!

Hem Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitimine devam eden hem de daha önce bu üniversiteden mezun olan, günümüzde interdisipliner bir hale gelen sanat uğraşının her alanında var olabilmek amacıyla yola çıkan bir ekip tarafından düzenlenen ve sezona erkenden merhaba demek isteyenler için ideal bir festival olarak karşımıza çıkan Cyro Music and Art Festival kapsamında yerli ve yabancı pek çok başarılı sanatçı performans sergilemeye hazırlanıyor. Eşsiz bir müzik programı ve konaklama olanaklarının yanı sıra festival alanında birbirinden farklı aktiviteler de olacak. Festival biletinizi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Gelin ilk önce festival kapsamında set başına geçecek isimlerin bazılarını yakından tanıyalım!

Festival Kapsamında Sahne Alacak İsimler

1-2-3-4 Mayıs tarihleri arasında şehrin karmaşasından uzak bir şekilde müzik, dans, sanat ve eğlence dolu günler geçirmenizi sağlayacak Cyro Festival kapsamında set başına geçecek isimler arasında Teenage Mutants, Dizharmonia, Sam Shure gibi başarılı isimler var. Bunların yanı sıra Ali Efe Dinç, Anatolian Sessions, Deniz Kabu, Evrim de Evrim, Junior da festivalde performans sergiliyor. Canlı performanslarıyla Berkay Karabağ, Emir Ertekin, Eren Dutlu, Headwaters, Tobacco & Roughbelt, Turker ve VIIA’yı da mutlaka dinlemelisiniz.

Daha bitmedi! İşte Cyro Festival’in heyecan verici müzik programı. 🙂

Teenage Mutants

Mainz menşeli Teenage Mutants, Moskova’dan Paris’e, Miami’den Berlin’e kadar dünyanın dört bir yanında performans sergilemeye devam ederken bir yandan da birbirinden başarılı prodüksiyon ve düzenlemelere imza atan bir ikili olarak karşımıza çıkıyor. Deep house’tan techno’ya kadar uzanan geniş bir müzik arşivine sahip olan ikili temposu yüksek bir set ile Cyro Festival kapsamında sevenleriyle buluşacak.

Dizharmonia

Dizharmonia olarak tanınan Sotiris ve Sokratis, deep melodic techno müziğine olan ortak sevgi ve tutkularını birleştirip her defasında harikalar yaratan bir ikili. Güçlü basları farklı tınılarla buluşturmaktan hoşlanan Dizharmonia, 2016 yılından beri başarıya doğru giden merdivenleri hızlı bir şekilde çıkmaya devam ediyor: bunun en büyük kanıtlarından biri ise 2 sene önce ortaya çıkardıkları “Emmanuel” adlı parça.

Sam Shure

Stil vor Talent ailesinin değerli üyelerinden biri olan Sam Shure ise küçüklüğünden beri müzikle iç içe bir yaşam süren bir sanatçı. Aynı zamanda başarılı bir jazz sanatçısı olan babasını ilham kaynağı olarak gören Sam Shure, piyano ve house müziğe sıkı sıkı bağlı birisi. Farklı müzik tarzlarını setlerinde buluşturmaktan zevk alan sanatçı da Cyro Festival kapsamında set başına geçecek isimler arasında yer alıyor.

Konaklama

Festival kapsamında ister bungalov ister çadır alanında konaklayabilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz!

Cyro Festival’in anlaşmalı olduğu pek çok pansiyon arasından beğendiğinizde konaklayabilirsiniz. Fiyatlar pansiyona göre değişkenlik gösteriyor. Bungalov seçenekleri arasında 4-3-2 kişilik oda tipleri mevcut. Bunun yanı sıra bungalovlar kalite ve sunduğu olanaklara göre fiyat olarak farklı seçenekler ile sunuluyor, detaylı bilgi için festival ekibiyle cyrofestival@gmail.com adresinden ya da 0531 981 92 39 no.lu irtibat numaraları aracılığıyla iletişime geçin, tercihlerinize uygun konaklama seçeneğini belirleyin! 🙂

Bungalovların yanı sıra dileyen festival katılımcıları çadır alanında da konaklama sağlayabilir. Tüm bungalov ve çadır alanlarında açık büfe kahvaltı mevcut olacak. Konaklama alanları festival alanına yaklaşık 7-8 dakika uzaklıkta olduğundan sahile düzenli aralıklarla kalkacak servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım veya konaklamalarını kendiniz sağlamak isterseniz festival ekibiyle görüşmenizde fayda var.

Festivalde Başka Neler Olacak?

Bu festival sadece bir müzik buluşması değil, doğanın, sanatın, müziğin, huzur ve yaratıcılığın buluşması… Cyro Festival kapsamında yoga, seramik, poi poi, maske, memory wall, yaratıcı drama, taş boyama ve re-cycle gibi birbirinden farklı ve yaratıcı atölyeler düzenleniyor.

Son zamanlarda farklı şehirlerde düzenledikleri etkinliklerle adından bir hayli söz ettiren Pub Story ekibi de Cyro Festival için Olympos’ta olacak. Oyuncularını, karşılıklı olarak fiziksel aktivitelerde bulunacakları challenge’lar ile yarıştıran Pub Story ekibi bugünlerde, Cyro Festival için özel olarak tasarlanmış yepyeni ve heyecan verici oyunlar hazırlıyor.

Festival Alanına Genel Bakış

Olympos’a Nasıl Gidilir?

Cyro Festival, 1-2-3-4 Mayıs tarihlerinde Antalya – Olympos’ta düzenleniyor. Kendi aracıyla festival alanına gelmek isteyenler Yandex Navigasyon üzerinden Olympos Babylon Town’a rota oluşturabilir.

Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara ve İzmir’den kalkacak Cyro Festival otobüsleri ile de ulaşım sağlamak mümkün.

Bilet

Cyro Festival kapsamında konaklama ve ulaşım dahil farklı paketler mevcut. Festival biletinizi satın almak ve farklı seçenekler hakkında bilgi edinmek için festival ekibiyle cyrofestival@gmail.com adresinden ya da 0531 981 92 39 no.lu irtibat numaraları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Festival detaylı programını da aşağıda paylaşıyorum! Dans ve müzik dolu unutulmaz günler geçirmeniz dileğiyle! 🙂 Festival hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir