GoDaddy: Fikrinizi İşe Dönüştürün

Şahane bir fikriniz var. Artık onunla “bir şey” yapma ve işinizi kurma zamanı geldi. “Bir şey” derken de fikrinizi dünyayla paylaşmak için yeni bir web sitesi kurmaktan bahsediyorum. İşte bu noktada GoDaddy imdadınıza yetişiyor.

2015 yılında kurduğum cisetta.com için pek çok hizmet aldığım GoDaddy‘nin yeni reklam filminde Barış Arduç, cisetta.com’dan bahsediyor. Seyahat ve müzik ağırlıklı içerik ürettiğim bu platformda yeni içerikler için takipte kalın!

Peki nedir bu GoDaddy?

GoDaddy, yalnızca web sitesi oluşturabileceğiniz bir platformdan çok daha fazlasını sunar. Çevrimiçi ortamda etkili ve akılda kalıcı bir marka varlığı oluşturabilmeniz için gerekli olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Halihazırda bir web siteniz varsa web sitenizi sürekli online, hızlı ve güvenli hale getirecek hosting planlarını buradan temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel e-posta, online pazarlama araçları ve benzeri hizmetlere de göz atmak isteyebilirsiniz. Kısacası GoDaddy, fikrinizi GoDaddy Kılavuzları’ndan uzman ve kişiselleştirilmiş destekle birlikte çevrimiçi ortamda gerçeğe dönüştürebileceğiniz hepsi bir arada çözüm üreticisi olarak karşınıza çıkıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir