Magic Break 2020 Guide

Yaz bitti diye üzünlere ilaç gibi gelecek bir haber: Magic Break 22-25 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor!

15. yılında yeni oteli Lykia World‘de gerçekleşecek olan organizasyon, 22-25 Ekim 2020 tarihleri arasında 3 gün boyunca sizi unutulmaz anılar yaşamaya, müziğe ve dansa doymaya davet ediyor.

Konaklama

Magic Break 2020, 1 milyon metrekarelik bir alana yayılmış olan Lykia World adlı otelde gerçekleşiyor. 3 farklı oda seçeneği, 2.5 kilometrelik sahil şeridi ve 4300 metrekareden fazla havuz alanıyla burada oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız! Lykia World ayrıca Antalya Havalimanı’na sadece 50 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Fiyat Bilgileri

Lykia World Antalya’da 3 gece Konaklama + Festival Bileti + Sınırsız Yeme-İçme fiyat bilgileri aşağıdaki gibidir:

Tek Kişi: 2100 TL
2/3 Kişi: 1050 TL
4/5 Kişi: 950 TL
Çadır: 600 TL

Fiyatlar kişi başıdır. Rezervasyon formunda girilen kişiler aynı odada konaklayacaktır. Rezervasyon yaptırmak için buraya tıklayın.

Otel odası seçeneğinin yanı sıra dileyen misafirler çadır alanında da konaklayabilecektir. Muhteşem doğasıyla konaklayanları büyülemeyi başaran Lykia World’ün ultra her şey dahil lüks kamp alanına da göz atmayı unutmayın. Çadır ile konaklayacak olursanız tüm imkanlardan aynı şekilde hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabileceksiniz.

Festival Programı

Magic Break 2020, bu sene sahnede birbirinden başarılı lokal isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. Aksak, Alan Cutt, Alican Baykara, Anıl Vardareli, Avangart Tabldot, Batıkan Tanrıkulu, Becky Fr, Can Koçkan, Cihangir Aslan, Cisetta, Deniz Kabu, Doktor, Ege Sağlam, Emre Şenol, Erdinyus, Erman Sarı, Ersin Aylı, Ferhat Albayrak, Fuat İyiçalışkan, Gökay Belen, Görkem Çay, Grafin, Hande Tura, Jamie S, Koray T, Mabbas, Macellann, Mehmet Özbek, Menachem 26, Milimaudio, Ongun Tütüncü, Onur, Orkun Bozdemir, Özlemjane, Schnell Schnell, Sekulahr, Sercan Yanbay, Sezer Uysal, Tobacco & Roughbelt, Türker, Ugur Project, Viia ve Wolfson Magic Break 2020 kapsamında set başına geçecek isimler arasında yer alıyor.

Set saatleri henüz açıklanmadı, gelişmeler için Magic Break’in Instagram sayfasını takipte kalabilirsiniz. Festivalde sahne alacak isimler The Dome, Red Bull Sound Pool ve Lost Tribe adlı 3 sahnede performans sergileyecek.

The Dome
Red Bull Sound Pool
Lost Tribe

Lykia World’e Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı‘na yaklaşık 50 dakika uzaklıkta bulunan Lykia World’e uçakla seyahat edebilir ve festival alanına rahat ve hızlı bir şekilde varabilirsiniz.
– Antalya Havalimanı’ndan otellere gidiş yönünde 22 Ekim’de sabah saat 08:00’den itibaren yarım saatte bir gidiş-dönüş yönünde 25 Ekim’de 04:30’dan itibaren yarım saatte bir sürekli transfer sağlanacaktır. Gidiş transferi için Magic Break’in web sitesindeki rezervasyon bölümünden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Dönüş transferleri için otel içinde resepsiyon yanında kurulacak info desk’te uçuş bilgileri ile rezervasyon yapılabilecektir.
– Otobüs ile ilgili ulaşım taleplerinizi info@gezimakinesi.com üzerinden festival ekibine iletebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Detaylı ulaşım bilgileri, COVID-19 tedbirleri ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinmek için festivalin web sitesindeki Sık Sorulan Sorular kısmına göz atmakta fayda var. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Magic Break 2019 – A New Planet Official Aftermovie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir