Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (22-25 Mart 2017)

Baharın ve hatta yavaştan yazın gelişini dört bir yanda festival ve etkinlikler ile kutluyoruz. Bu hafta daha kapsamlı bir etkinlik rehberi hazırladım çünkü İstanbul’dan İzmir’e, İzmir’den Kıbrıs’a kadar her yerde bir sürü güzel parti sizi bekliyor. Bakalım neler varmış!

İstanbul

22 Mart 2017 Çarşamba 20:00
Bar Oyunu @ ThePopulist

Tezgahçılar’dan yeni bir bar oyunu daha! ThePopulist adlı mekanda gerçekleşecek oyun süresince yeni insanlar ile tanışabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Giriş 41 TL, kapıda ise 50 TL. Son 4 ayda Tezgahçılar eğitimlerine katılmış olanlara ise ücretsiz.

Facebook Event
23 Mart 2017 Perşembe 22:00
JetLag Presents @ Goyaistanbul

JetLag’in bu hafta gerçekleşecek etkinliği kapsamında başarılı isimler Murat Tokuz, Furkan Kurt ve Tan Güner kabine geçiyor olacak. Her Perşembe etkinlik serilerine devam eden Jetlag’i siz de yakından takip etmek isteyebilirsiniz.

Facebook Event
23 Mart 2017 Perşembe 22:00
Magical Thursday @ Marjo Karaköy

Yeni bir etkinlik serisi olan Magical Thursday’de kabinde Holopine & Kenpark, Erdal & Utku, Burak Sargın veeeee ben kabine geçiyor olacağım! Girişler ücretsiz, beklerim! 🙂

Facebook Event
25 Mart 2017 Cumartesi 22:00
KelForBirthday @ GLOW

Yerel sahnemizin öncü isimlerinden biri olan Emre Öğütçü’nin doğum günü için Cure-shot, 7-Erhan, Deniz Türkeri ve Gökberk gibi pek çok isim set başında olacak.

Facebook Event
25 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Before & After @ WANA

Son zamanlarda popülerlik kazanan ve Kadıköy’de bulunan WANA’da bu Cumartesi sabahın ilk ışıklarına kadar dans ve müzik var. Gecenin isimleri arasında Deca & Dence, Carbone, Bakl, Junior, Berk Ozen ve Burcu Genc var. Girişler 30 TL (bir içki dahil).

Facebook Event
BONUS
24-25 Mart 2017
Sónar Istanbul @ Zorlu PSM

Ülkemizde ilk defa gerçekleşecek festival tam anlamıyla bir müzik deneyimini sizlere sunmaya hazırlanıyor. İki gün sürecek festivalde Roisin Murphy, Nina Kraviz, HVOB, Weval, Moderat ve Honne gibi dünyaca ünlü isimlerin performanslarının yanı sıra müzik ile alakalı konferans ve atölyelere de ev sahipliği yapıyor. Etkinlik mekanında SonarClub – Ana Tiyatro, RBMA Stage – Studio ve SonarHall – Drama Sahnesi alanları mevcut olacak.

Facebook Event

İzmir

24 Mart 2017 Cuma 22:00
Connectionz. @ 1888

Bu Cuma gecesi Connectionz. Serisinin ikincisinde İzmir’de bulunan 1888’de Jamie George, Pete Graham ve Skunkie performans sergiliyor.

Facebook Event
25 Mart 2017 Cumartesi 21:30
TO●GO #3 @ Alsancak

NOW’ın düzenlediği bu serinin 3. Ayağı İzmir’de Sevil Soylu’nun ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Etkinlik detayları için sayfaya bakabilirsiniz.

Facebook Event
25 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Pre-Magic Marathon @ Byerley

Magic Break hafiften ısınmaya başlıyor! Bu hafta sonu İzmir’de Hidden Empire, Ongun Tütüncü, Arda Benkel ve Beste Hira kabine geçen isimler arasında.

Facebook Event
25 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Adana Twins @ Container Hall

roots.’un düzenlediği etkinlikte başarılı ve karizmatik duo Adana Twins’in yanı sıra yerel sahnemizin en önemli isimlerinden Murat Uncuoğlu’da set başında olacak.

Facebook Event

Kuzey Kıbrıs

25 Mart 2017 Cumartesi 22:00
Alican @ 3 Lounge

Biraz uzaklara, daha sıcak yerlere gidiyoruz ve bu Cumartesi Alican’ı Girne – 3 Lounge kabininde görüyoruz. Yolu düşenler mutlaka uğramalı!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir