Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (29-31 Mart 2018)

Mart ayına veda ederken yazın gelişini bir bir açıklanan festivaller ile anlıyoruz. Bu sene Türkiye’de gerçekleşecek festivaller yazımı henüz okumadıysanız buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Keyifli hafta sonları!

29 Mart 2018 Perşembe 22:00
Phonique @ minimüzikhol

Berlin’de tech-house denilince akla gelen isimlerden biri olan Phonique aka Michael Vater bu Perşembe mini’de. Gecenin diğer ismi ise Erel Eryürek. Biletler 40 TL ve sınırlı sayıda, 00:00’dan önce ise ücretsiz.

Facebook Event
29 Mart 2018 Perşembe 22:00
Büyük Ev Ablukada @ Mentha

Yıllardır gerek performansları gerek müzikleri ile oldukça sevilen Büyük Ev Ablukada bu Perşembe akşamı Mentha’da performans sergilemeye hazırlanıyor. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
30 Mart 2018 Cuma 21:30
Acid Arab @ Babylon

Elektronik rock grubu 47SOUL ve takiben son zamanlarda oldukça popülerleşen Parisli ikili Guido Minisky ve Hervé Carvalho’nun projesi Acid Arab DJ setiyle Midnight Session kapsamında Babylon’da. Biletler mobilet.com’da.

Facebook Event
30 Mart 2018 Cuma 22:00
BeeGee @ GLOW

Son zamanlarda etkinlikleriyle öne çıkan GLOW’da bu Cuma %100 Music kapsamında BeeGee set başına geçiyor! Gecenin diğer isimleri ise Fatih Kosar, Elif Kocman, Matti ve Altan Adatepe. Biletler bugece.co’da ve giriş 40 TL.

Facebook Event
31 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Alex Stein @ FLOOR.

Yeni mevsimi techno dolu bir gece ile karşılamak için bu Cumartesi FLOOR.’a davetlisiniz. Beatgate’in düzenlediği bu gecede Victor Ruiz’in izinden giden Alex Stein ve yerli müzik sahnemizin en sevilen isimlerinden Murat Uncuoğlu set başında olacak. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
31 Mart 2018 Cumartesi 23:00
Do Not Sit in Istanbul w/ Behrouz + NU @ KLEIN

Generic Music ve KLEIN iş birliğinde düzenlenen bu özel gecede Behrouz ve NU set başına geçmeye hazırlanıyor. “Do Not Sit in Istanbul” kapsamındaki bu etkinliğin biletleri mobilet.com’da!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir