Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (29 Ağustos-2 Eylül 2018)

Bayram sonrası yorgunluğunu daha çok dans ederek, güzel müzik dinleyerek atmak isteyenler bu hafta sonu sizi pek çok alternatif bekliyor. Festivalde kokteyller tatmak mı dersiniz, Alaçatı’da güneşi doğurmak mı: yaz bitmeden yazın tadını çıkaracağınız etkinlik önerileri yayında!

29 Ağustos 2018 Çarşamba 23:00
Astroband @ KiKi

Mert Kayhan ve Torab Majlesi’nin dikkat çeken projesi “Astroband” canlı performansları ile katılımcılara her seferinde eşsiz deneyimler yaşatıyor. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
31 Ağustos 2018 Cuma 23:00
Nick Curly @ Dusk Alaçatı

Başarılı sanatçı Nick Curly, önümüzdeki Cuma Çeşme’nin en popüler mekanlarından biri olan Dusk Alaçatı’da. Halen Çeşme’de olanlar için ideal bir etkinlik.

Facebook Event
1 Eylül 2018 Cumartesi 12:00
6. Dans Olimpiyatları @ Suma Beach

İşte yazın beklenen zamanı geldi! Suma Beach’in 6. Geleneksel Dans Olimpiyatları, bu Cumartesi Burn Energy Drink sponsorluğunda Sihirli Orman’da! Büyük konuklar iki büyük techno ustası DVS1 ve Freddy K! Arman Akıncı, Marlò ve Y.UNAN aka juliesummers ise ev sahipleri. Biletler ise bugece.co’da.

Facebook Event
1 Eylül 2018 Cumartesi 15:00
Closing Sessions @ Before Sunset

Yaz sezonu kapanışının habercisi, adeta bir Çeşme klasiği haline gelen Before Sunset Closing Sessions ‘18 için geri sayım başladı! Hazır mısınız? Etkinlik kapsamında başarılı isimler Kadebostany, Ali Kuru, rampue ve Headwaters bizlerle olacak. Bu etkinliğin biletlerine Mobilet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Event
2 Eylül 2018 Pazar 18:00
Moonrise at Sunset @ KLEIN.garten

Ay ışığıyla gün batımının buluştuğu etkinlik serisi Moonrise at Sunset, 2 Eylül Pazar günü İstanbul’un en gözde gök bahçesi KLEIN.garten’da gün batımında davet ediyor! Serinin kapanış etkinliğinde Mâhfoud (LIVE), Gabriel Belmudes, Geeno ve Tan Guner Pazar günü Moonrise at Sunset’te performans sergileyecek.

Facebook Event
BONUS
1 Eylül 2018 Cumartesi 12:00
Istanbul Cocktail Festival @ KüçükÇiftlik Park

Rengarenk görünümleri, yaratıcı sunumları, tüm damak tatlarına uygun farklı lezzetleri ve her duruma yakışan çok çeşitli alternatifleriyle yeme içme dünyasının hız kesmeyen yıldızları kokteyller, Türkiye’nin kokteyl festivali ile 1 Eylül’de yeniden KüçükÇiftlik Park’ta! Biletler Mobilet üzerinden satın alınabilir.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir