Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (3-7 Mayıs 2017)

Çeşme ve Bodrum sezonu yaklaştıkça, İstanbul da hareketlenmeye başlıyor. Bu hafta Mentha yeni yerinde merhaba derken Nest Karaköy de açılış sinyallerini yavaş yavaş vermeye başlıyor. Aşağıda önerdiğim etkinliklerin yanı sıra Chez Moi Karaköy, Moro Nişantaşı ve NAİF gibi mekanlarda düzenlenen etkinlikler de ilginizi çekebilir.

3 Mayıs 2017 Çarşamba 22:00
Headwaters @ 1888

u.nite, gelecek hafta gerçekleşecek Into The Woods öncesi ısınma turlarına devam ediyor. Bu Çarşamba festival öncesi kapsamında Headwaters 1888 kabinine geçiyor!

Facebook Event
4 Mayıs 2017 Perşembe 21:00
Kimono Party #5 @ 5 Cocktails & More

Kimono Party serisinin 5. ayağı bu sefer İstiklal’in sevilen noktası Asmalı’ya doğru uzanıyor. Bu gece de ben de çalıyorum, mutlaka bekliyorum.

Facebook Event
6 Mayıs 2017 Cumartesi 17:00
Maze with Friends @ Renaissance Izmir

Maze’in yeni etkinlik serisinde Jan, Doga Gez, Sevil Soylu ve Kerem Akdag gibi isimler enfes bir manzaraya sahip olan Renaissance Izmir’de performans sergileyecek. Etkinliğin biletleri 30 TL.

Facebook Event
6 Mayıs 2017 Cumartesi 22:00
MAGA @ Mitte Karaköy

Fransa menşeli Maga 8 yıl boyunca Cape Town ve Miami arasında müziğini geliştirmiş bir isim. Geçtiğimiz haftalarda Girne’de performans sergilemiş sanatçı bu hafta sonu Mitte kabinine konuk oluyor.

Facebook Event
7 Mayıs 2017 Pazar 15:00
Sunday Matinee Open Air @ Mentha

Mentha yeni yeriyle yaza merhaba demeye hazır! Açılış haftası kapsamında Sunday Matinee’de öğlen 3’ten gece 2’ye kadar Midas 104, Samuel Asaf, Cantanca, Sertac & Lilly, Sarp Akat, Just D, Beegee ve Gizem Öz gibi isimleri dinleme olanağı bulacaksınız.

Facebook Event
BONUS
5-6 Mayıs 2017
Urban Picnic @ Uniq Istanbul

Yemek.com ve Hybrid tarafından düzenlenen etkinlik, benzersiz bir açık hava deneyimi sunuyor. 40 farklı restoranın ürünlerini deneyimleme şansı bulacağınız etkinlikte Pinhani ve Urban Picnic Orkestrası performans sergileyecek. Etkinliğin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir