Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (6-8 Nisan 2017)

Hava güzelleşiyor, ruhumuz da baharın etkisiyle canlanıyor! Yeni açılan mekanlar (örneğin Taksim’deki Hype) ve çeşitlenen etkinlikler ile baharı en güzel şekilde karşılıyor şehir. Bu hafta öne çıkan etkinlikleri sizin için derledim; İstanbul’dan Ankara’ya, Ankara’dan İzmir’e kadar pek çok yerde güzel partiler sizi bekliyor.

6 Nisan 2017 Perşembe 22:00
Flight No:11 @ Goyaistanbul

JetLag serisinde bu hafta Kerem Tekinalp, Furkan Kurt, Efe Kantel ve Murat Tokuz harika bir Perşembe gecesine sizi davet ediyor. Rezervasyon için etkinlik sayfasına bakabilirsiniz.

Facebook Event
7 Nisan 2017 Cuma 22:00
Lehar @ Pixel

“Into The Woods” festival öncesinde Lehar Ankara’da sevenleriyle buluşuyor. Gecenin diğer isimleri Efe Serçek, demirabi ve Ongun Tütüncü. Biletler Biletino üzerinden temin edilebilir.

Facebook Event
7 Nisan 2017 Cuma 22:00
Justin Massei @ Roxy

Genç yetenek Justin Massei bu Cuma Roxy’de performans sergileyecek, gecenin diğer öne çıkan isimleri ise Tangun, Just D ve ONNI. Biletlere Tixbox üzerinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

Facebook Event
7-8 Nisan 2017 23:00
This Week @ Kasette

Bu hafta Kasette kıpır kıpır! Cuma günü Emre Öğütçü ve Can Ayhan kabine geçerken, Cumartesi günü bendeniz ve Burçin & Anıl sizi bekliyor olacak! Cumartesi yolu düşenleri beklerim.

Facebook Event
8 Nisan 2017 Cumartesi 20:00
Back To Black @ W Hotel Istanbul

Why So Serious ve Jemiyet’in düzenlediği parti kapsamında Tangun, Cure-shot, Emre Öğütçü ve Mono Type performans sergiliyor. Etkinliğe gelenlere dress code olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Facebook Event
8 Nisan 2017 Cumartesi 22:00
BeeGee @ 360 Istanbul

Bu hafta sonu BeeGee’yi dinlemeyi özleyenler için güzel bir parti var. Matinee Istanbul kapsamında Mr. + Mrs. Kazan ile beraber 360 Istanbul kabinine geçecek olan Birol Giray’ı kaçırmayın.

Facebook Event
8 Nisan 2017 Cumartesi 23:00
Oliver Huntemann @ garajistanbul

Oliver Huntemann ve Murat Uncuoğlu Warehouse etkinlik serisi kapsamında bu Cumartesi garajistanbul’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Etkinliğin biletlerini Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Facebook Event
BONUS
8 Nisan 2017 Cumartesi 22:00
Mark Knight @ Container Hall

Çeşme’de geçtiğimiz yaz yine Beat The Night aracılığıyla düzenlenen partide harika bir performans sergileyen Mark Knight bu hafta sonu yine İzmir’de olacak. Gecenin diğer isimleri ise Kerem Tekinalp, Procombo, Engin Özbatır ve Kadir Okan Güven

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir