Electropol Festival 2017 Başlıyor!

Senelerdir oldukça başarılı organizasyonlara imza atan Electropol Festival, bu sene müzik sevdalıları ile 2 defa karşılaşmayı planlıyor.

Geçtiğimiz senelerde hem yerli hem de yabancı elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerini kentimizde ağırlayan Beat The Night ekibi bu sene takipçilerini bir değil iki festival haberiyle karşıladı! Önümüzdeki Nisan ayında İstanbul’da gerçekleşecek etkinlik Mayıs ayında ise festival ruhunu İzmir’e götürüyor olacak. Festivalin her iki ayağında da 10 saat boyunca kesintisiz müziğin yanı sıra gün boyu sürecek aktiviteler, yeme-içme standları ve özgün tasarım ürünlerinin sunulacağı pop-up standları sizleri bekliyor!

Burn Electropol Festival Istanbul 2017 – Come Together

29 Nisan 2017’de Burn Energy Drink ana sponsorluğunda Maslak Arena’da festivalin ilk etabı gerçekleşecek. Festivalde performans sergileyecek isimler arasında DJ BL3ND, DJ Juicy M, Bedük, BAHA, Cielo, Furkan Kurt, Tom & Jerry Music ve On Yedi var. Açıkçası ben Juicy M ve Bedük için baya bir heyecan yaptım, Bedük özellikle yerli elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerinden biri olarak uzun zamandır yerini koruyan bir isim.

10 saat boyunca aralıksız müzik dinleyip dans etmek isteyen herkes 29 Nisan’ı şimdiden ajandalarına not etmeli ve biletlerini almalı.

Biletler satışa çıktı! Normal 66 TL, Sahne Önü 88 TL, VIP Lounge 132 TL ve Backstage ise 440 TL değerinde. Biletleri Biletix üzerinden satın alabilirsiniz. (Açıkçası size önerim sahne önü ya da VIP lounge almak olacaktır, ben en çok oralarda güzel vakit geçirdim Electropol’de)

Biletix Etkinlik Sayfası/İstanbul

Burn Electropol Festival Izmir 2017 – A New City Rises

4 senedir tüm hızıyla devam eden ve günden güne büyüyen Electropol Festival bu sene ilk defa İzmir’e gidiyor ve İzmir’deki müzik severler ile buluşmaya hazırlanıyor. İzmir Arena’da 14 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek festival şimdiden heyecan uyandırmaya başladı.

Line-up ve diğer detaylar henüz açıklanmadı ancak detayları hem buradan hem de etkinlik sayfasından takip edebilirsiniz. Ben de burayı güncelliyor olacağım.

Biletler şu anda satışta. Biletleri Biletix üzerinden temin edebilirsiniz, normal biletler şu anda 55 TL.

Biletix Etkinlik Sayfası/İzmir

Electropol Festival 2016 | Official Aftermovie

One thought on “Electropol Festival 2017 Başlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir