Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (8-9 Şubat 2019)

Müziğin herkes için başka bir şeyler ifade ettiği çok bariz. Bir kaçış yolu, sığınılan bir liman, keyifli anlar, hüzün, mutluluk, keder, istenmeyen sonuçlar, kırılan potlar, söylenen yalanlar ve dahası. Bütün bunlardan uzaklaşıp müziğe kendini bırakıp sadece ama sadece dans etmek isteyenler için İstanbul, İzmir ve Ankara’da haftanın öne çıkan etkinlikleri yayında.

8 Şubat 2019 Cuma 22:00
About Nights @ Kite

About Nights kapsamında ilk defa Kite’da sahne alacak Furkan Kurt’a yine About Night’ın partilerinden sıkça ismini duyduğumuz Macellan eşlik edecek.

Facebook Event
8 Şubat 2019 Cuma 22:00
Hünkar @ KiKi

8 Şubat akşamı KiKi’de set başında Hünkar ve Enes Çakır var. KiKi’nin leziz kokteylleri ve keyifli ortamı sizi bekliyor! Bu tarihi şimdiden not edin. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
8 Şubat 2019 Cuma 23:00
Unders @ KLEIN

Unders ve Birds Of Mind 8 Şubat Cuma gecesi Beat The Night organizasyonu ile İstanbul Klein’da set başında! Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
8 Şubat 2019 Cuma 23:00
Pablo Fierro @ Fırın

Innervisions, Compost, Sony Music gibi plak şirketleriyle de çalışan Pablo Fierro, 8 Şubat Cuma gecesi FIRIN’da. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
8 Şubat 2019 Cuma 23:00
Marc Romboy @ RX Istanbul

90’lı yıllardan bu yana techno ve house müzik sahnesinin en önemli figürlerinden biri olarak hayatına devam eden Alman DJ/prodüktör Marc Romboy, 8 Şubat’ta sezonun üçüncü #BigBurnNights etkinliğinde RX Istanbul’da.

Facebook Event
8 Şubat 2019 Cuma 23:30
Zakir @ Less Ordinary

Muhteşem bir parti için başarılı performanslarıyla dikkat çeken sanatçı Zakir 08 Şubat Cuma gecesi İzmir’in öne çıkan noktalarından biri olan Less Ordinary’de kabine geçiyor! Biletler kapıda, kapı açılışı 23:30’da! Kaçırmayın!

Facebook Event
9 Şubat 2019 Cumartesi 22:00
Bedouin @ Suma Han

Kendilerine özgü ritim ve melodi anlayışları ile müziğe olan kavramsal yaklaşımlarını, DJ ve prodüksiyon ortaklıkları Bedouin aracılığıyla dünyayla paylaşan Orta Doğu kökenli, Brooklyn merkezli Tamer Malki ve Rami Abousabe, 9 Şubat Cumartesi %100 Music sunumuyla Suma Han’da!

Facebook Event
9 Şubat 2019 Cumartesi 23:00
Function @ MODULE

Techno müziğe olan ilgisi efsane Jeff Mills ile başlayan, 20 seneyi aşkındır underground müziğin içinde olan ve bu müziğe yön veren Berghain resident’ı Function 3 saatlik seti ile 9 Şubat’ta Module Istanbul sahnesinde techno dolu bir gece için sizleri bekliyor! Biletler bugece.co’da satışta.

Facebook Event
9 Şubat 2019 Cumartesi 23:00
Unders @ Högre/Unten

Sol Selectas çıkışlı Syria parçası ile listeleri alt üst eden, bugüne kadar Burning Man ve Fusion olmak üzere pek çok önemli festivallerde isminden oldukça söz ettiren Unders, 9 Şubat Cumartesi günü Unten sahnesinde! Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
BONUS
9 Şubat 2019 Cumartesi 23:00
Bob Moses @ Zorlu PSM

Tom Howie ve Jimmy Vallance birlikte sahneye çıktığında, Bob Moses olarak bilinen heyecan verici ikili oluyorlar. Ekim 2018’de ABD’de “Battle Lines” albümünün yayınlanması ve ardından başladıkları dünya turu ile sevenlerine bir sonraki heyecan verici Bob Moses deneyimini tekrar yaşatmaya geliyorlar. Biletler Mobilet’te satışta.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir