Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (1-2 Şubat 2019)

2019’un ikinci ayına hızlı başlamak için bu hafta özellikle İstanbul’da birbirinden güzel etkinlikler seni bekliyor. İşte haftanın etkinlik önerileri!

1 Şubat 2019 Cuma 22:00
Zeynep Erbay @ KiKi

Sevilen ikili Zeynep Erbay ve Erel Eryürek, Şubat’ın ilk gününde KiKi’de set başında olacak! Yeni aya harika ve dans dolu bir başlangıç için bekliyoruz. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
1 Şubat 2019 Cuma 22:00
Max Cooper @ Studio

Elektronik müziği yalnızca bir janr olarak değil, kendini ifade etme biçimi olarak değerlendiren başarılı sanatçı Max Cooper bu Cuma Studio’da. Biletler Biletix’te!

Facebook Event
1 Şubat 2019 Cuma 23:00
Kerala Dust @ KLEIN

KLEIN’da bu Cuma: It’s Chiller Time organizasyonuyla Kerala Dust eşsiz bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Cuma akşamı için ideal bir parti olabilir!

Facebook Event
1 Şubat 2019 Cuma 22:00
Alican @ minimüzikhol

Cuma günü minimüzikhol’de Cervus ev sahipliğinde – lokal elektronik müzik sahnesinin önemli figürlerinden biri olan Alican set başına geçmeye hazırlanıyor.

Facebook Event
1 Şubat 2019 Cuma 23:00
Yokoo @ MU Istanbul

Bu Cuma son zamanlarda öne çıkmaya başlayan MU Istanbul’da Yokoo set başına geçiyor. Gecenin diğer ismi ise Seko. Etkinliğin biletleri bugece.co’da!

Facebook Event
BONUS
2 Şubat 2019 Cumartesi 22:00
Innellea @ MODULE

2 Şubat tarihini şimdiden not edin, M O D U L E’de harika bir gece yaşanacak! Sahip oldukları vizyon ile müzikal dünyanın ufkunu genişleten Innellea ve uzun yıllardır elektronik müzik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Murat Uncuoglu set başında olacak!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir