İnceleme: Big Burn Istanbul 2018 @ Suma Beach

Bazı festivaller vardır, o kadar güzel anılar biriktirirsin ki o günün hiç sona ermemesini dilersin. Son 2 yazdır Big Burn Istanbul benim için işte tam bu duyguları ifade ediyor.

Geçtiğimiz yaz unutulmaz anlara imza atan ve 3 gün süren Big Burn Istanbul 2018, halen akıllarda. Peggy Gou‘dan Claptone‘a, Agents of Time‘dan, Tale of Us‘a, Seth Troxler‘dan Adam Beyer‘a kadar dünyanın önde gelen isimlerini Suma Beach’te ağırlayan festivalde yerli elektronik müzik sahnesinin birbirinden başarılı isimleri de set başına geçti. Diyorum ya, o 3 gün dolu dolu geçti işte!

Çoğumuzun evi gibi bellediği Suma Beach‘te gerçekleşen festival sadece müzik ile sınırlı değildi. Farklı yiyecek/içecek seçenekleri sunan food court, sponsor markaların sunduğu ilginç aktiviteler ve dahası… En güzeli ise festivale olur da hazırlıksız gelenler için kurulmuş farklı tasarım/butik standları! “Kostüm mü giyseydim acaba?”, “Maske takıp farklı bir havaya mı bürünseydim” diyenler için bile böyle ilginç aksesuarlar satan alanlar mevcuttu. Diyorum ya, 3 günlük bir macera, bir yolculuktu Big Burn Istanbul: her ihtiyacını karşılayan, her anında yanında olan, seninle birlikte güneşi doğurup Kilyos’un keyifli sahilinde güneşi batıran bir aile.

Festivalde benim için bir gelenek haline gelen röportaj serilerimden birini de gerçekleştirdim bu arada. Uzun yıllardır başarılarıyla öne çıkan Kerem Tekinalp ve Furkan Kurt ile keyifli bir röportaj da gerçekleştirdim.

Big Burn Istanbul 2018’i hatırlamak, yazı iple çekenler, tekrar kumsalda dans etmek isteyenler ve bütün müzik sevdalıları için Youtube kanalıma festivalde çektiğim birkaç videoyu da yükledim.

Big Burn Istanbul 2019’a daha vakit olsa da Big Burn Nights tekrar başladı! Serinin ve hatta sezonun ilk partisinde Nastia set başında olacak. Yaz mevsimini beklerken, kışın bizi dans pistinde ısıtacak partilerde buluşalım, ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir