Sahilde Festival Havası: Babylon Soundgarden 2017

Her etkinliğiyle katılımcıların birbirinden güzel anılar biriktirmesini sağlayan Babylon Soundgarden bu sene de harika bir program ile karşımıza çıkıyor!

9 Eylül 2017 tarihinde Babylon Kilyos‘ta gerçekleşecek festivalde pek çok başarılı ismi dinleme olanağına sahip olurken farklı bir festival deneyimine de sahip olacaksınız. Bu sene düzenlenen festivalde katılımcılar istedikleri takdirde kamp yapabilecek, festivalin tadını doyasıya çıkarabilecek 🙂

Festival kapsamında pek çok güzel isim performans sergilemeye hazırlanıyor. Bu isimler arasında Gorgon City, The Drums, Anne-Marie, Sevdaliza, Kadebostany, Kalben, Whilk & Misky, Wax Tailor, Adamlar, Kabus Kerim, Hey! Douglas, Derrick May, Juju & Jordash, Cosmin TRG, Ahu ve Sonido Tropico var! Benim favori isimlerim ise Gorgon City, Wax Tailor ve tabii ki Derrick May. Kampçılara özel olarak Akın Sevgör ve Kabus Kerim de performans sergiliyor olacak.

Her sene başarılı organizasyonlara imza atan Babylon Soundgarden’ın bu seneki etkinliği için biletleri Mobilet üzerinden temin edebilirsin. Deniziyle, güneşiyle, kumsalıyla ve keyifli ortamıyla harika bir festival bizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir