Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (1-2 Mart 2019)

Ocak ayı asla bitmedi, Şubat ayı ise bir türlü geçmedi derken bir bakmışız 2019’un baharına doğru gelmişiz. Festival sezonu yavaş yavaş kendini göstermeye başlarken şehirlerde partilerin temposu hızlanmaya da başladı. Bu hafta İstanbul, İzmir, Ankara oldukça hareketli. Haftanın etkinlik önerilerine göz atmadan plan yapmayın derim.

1 Mart 2019 Cuma 23:00
Cristoph @ RX Istanbul

Global dans ve progressive house müzik sahnesinin en hızlı yükselen yeteneklerinden Cristoph, 1 Mart Cuma gecesi RX Istanbul’da! Gecenin ev sahipleri Procombo ve Dirgen! Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
1 Mart 2019 Cuma 22:00
Newa @ MODULE

1 Mart Cuma MODULE’de dark techno ve EBM hakim. VOLT Kollektiv’in MODULE’de düzenleyeceği gecede techno müziğin son dönemdeki dikkat çeken isimleri setin başında olacak. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
1 Mart 2019 Cuma 23:30
Bonfante @ Less Ordinary

3000 Grad ve Kamai Music’in Latin Amerikalı yıldızı Bonfante, 01 Mart Cuma gecesi İzmir’in öne çıkan noktalarından Less Ordinary’de kabine geçiyor! Gecenin biletleri kapıda satışta olacak.

Facebook Event
2 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Minifesto @ Zorlu PSM

minimüzikhol, KaterBlau ile yıllardır süre gelen dostluğunu 10. yıl etkinlikleri kapsamında ‘One Night in Berlin’ adı altında Zorlu PSM’ye taşıyor. Biletler ise Mobilet üzerinden satın alınabilir.

Facebook Event
2 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Matthias Meyer @ KLEIN

Afro house’un son dönemdeki önemli temsilcilerinden Hyenah ile enerjik ama bir o kadar da derin prodüksiyonlarıyla house müzik sahnesinde öne çıkan Matthias Meyer 2 Mart gecesi bitmesini istemeyeceğiniz bir müzikal yolculuğa davet ediyor.
Gecenin açılışı Macellan b2b Can Başeğmez’den. Biletler Mobilet’te.

Facebook Event
BONUS
2 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Fuchs @ KiKi

2 Mart’ta müzik sevdalılarının keyifle ve severek dinlediği isimlerden biri olan Ali Şahinbaş, nam-ı diğer Fuchs, temposu yüksek setiyle KiKi’de set başında olacak! Gecenin diğer isimleri ise son zamanlarda yeteneğiyle öne çıkan genç yeteneklerden Rodmeister ve KiKi resident DJ’lerinden Cisetta. Girişler ücretsiz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir