Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (13-15 Eylül 2018)

Sonbaharın gelişi, yazın gidişi, havaların soğuması, kışlıkları çıkarmanın yaklaştığı mevsim: bunların hepsi ne kadar moral bozucu olsa da -kış mevsimi severler hariç tabii 🙂 – aslında sonbahar çok güzel. Kışlık mekanların sıcacık kapılarını yeniden açması, beklenen isimlerin şehre gelmesi ve güz festivalleri. Hepsi Eylül ayında seni bekliyor.

13 Eylül 2018 Perşembe 19:00
Minifesto: Space Disco at the Garten @ KLEIN.garten

minimüzikhol ekibinin organizasyonu kapsamında Space Disco at Garten’ın kahramanı, Viking disco Kralı Prins Thomas, 13 Eylül Perşembe günü Istanbul’un en güzide gök bahçesi Kleingarten’da olacak. Gecenin diğer isimleri ise Cervus ve Tutan. Girişler 70 TL.

Facebook Event
14 Eylül 2018 Cuma 19:00
5 Years From Now. @ W Istanbul

Beşinci yaşını kutlamaya hazırlanan NOW. ekibi, harika bir etkinlikle W Istanbul’da olacak. Bu özel gece kapsamında set başında Alican, Batur ve Murat Uncuoğlu gibi isimleri dinleyebilirsin. Etkinliğe katılmak istersen NOW. ekibiyle sosyal medya üzerinden iletişime geç!

Facebook Event
14 Eylül 2018 Cuma 20:00
Demirabi @ Berlin

Geçtiğimiz hafta unutulmaz, mükemmel bir açılışla start veren Berlin’de (Kuzey Kıbrıs / Lefkoşa) Possible ekibi Cuma parti serilerinin ilkinde Ankara Pixel’den demirabi’yi ağırlıyor. Gecenin açılışını Bilgehan Alperen nam-ı diğer Bill Dalton yapacak.

Facebook Event
14 Eylül 2018 Cuma 22.00
Marcel Dettmann @ Suma Beach

Ostgut Ton ve Berghain / Panorama Bar ailesinin öncü fertlerinden MARCEL DETTMANN ve Answer Code Request, 14 Eylül Cuma günü KLEIN’da. Ev sahipleri ise Ferhat Albayrak, Sallı ve Y.UNAN aka juliesummers. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
14 Eylül 2018 Cuma 23:00
Paul Ursin @ Hypnos Hall

“99 TL’ye sınırsız yabancı içki dahil full techno” olarak öne çıkan etkinlikte Paul Ursin’in yanı sıra sevilen isimler Fuchs & Cervus, Sezer Uysal ve Junior set başına geçiyor. Gecenin biletleri ise bugece.co’da. Mekan içerisinde para geçmeyeceğini hatırlatmak isterim.

Facebook Event
15-16 Eylül 2018
Chill-Out Festival Istanbul 2018 @ Garden Fiesta

Yeni mekanında, heyecan verici yeni bir kurguyla gerçekleştirilecek olan Chill-Out Festival Istanbul 2018, muhteşem geçen Bodrum ve Çeşme festivallerinin ardından sezonu kapatmak için 15-16 Eylül’de Garden Fiesta’da! Biletler ise Biletix’te.

Facebook Event
15 Eylül 2018 Cumartesi 22:00
Saturday @ GLOW

Cumartesi gecesi GLOW’da 7-Erhan, Taha Sezgin, Fatih Ata ve Erkut Gokergil olacak. İstiklal/Taksim taraflarında olacaksan GLOW’a da gitmeyi düşünebilirsin. Giriş saat 03:00’e kadar ücretsiz, 03:00’ten sonra 40 TL.

Facebook Event
BONUS
15 Eylül 2018 Cumartesi 18:00
Babylon’u Sen Aç! @ Babylon

Farklı coğrafyalara açılıp yeniden beraber keşfedeceğimiz bir sezonu başlatmak için buluşalım, Babylon’u sen aç! Bu özel açılış kapsamında hem Babylon hem de bomontiada avlu’da müziğin başarılı isimleri bizlerle olacak. Kaçırılmaması gereken bir buluşma! Etkinlik ücretsiz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir