Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (18-21 Ocak 2017)

2 haftalık bir aradan sonra yine etkinlik rehberlerimle karşınızdayım, normalde bu sene bu seriye devam etme konusunda kararsızdım ancak 2015 yazından beri istikrarla devam ettirdiğim bu yazılar çok sevildiği ve takip edildiği için devam ediyorum, ben de seviyorum bunları paylaşmayı.

Nerede kalmıştık? 2017 baya hızlı başladı, bol partili ve danslı. Bu hafta aşağıda belirttiğim parti ve etkinliklerin yanı sıra sevgili arkadaşlarım Burçak ve Bora’nın kurduğu Tezgahçılar’ın 2. yaş günü sebebiyle 18 Ocak’ta Black Mirror temalı bir bar oyunu var, detaylara buradan bakabilirsiniz.

Bunun yanı sıra JetLag isimli parti serilerini duymuşsunuzdur, bu serinin 19 Ocak’ta gerçekleşecek yeni partisinin adı “Everest Cold.” Alancha Restaurant adlı yerde gerçekleşecek, kabinde Tan Güner, Sütlümuzlaç, Aytek & Semih, Mustafa Mısır ve Cem Aloğlu olacak.

Haftanın en güzel 2 parti önerisi ise tabii ki benimle alakalı, bu Çarşamba Kiki’de Samet ile çalıyorum, sonra 1 gün mola verip Cuma günü soluğu Hush Kadıköy’de alıyorum, Bu hafta bol çalmalı geçecek benim için de!

18 Ocak 2017 Çarşamba 22:45
Cisetta & Samet Gunal @ KiKi

Haftaya hızlı ve keyifli bir başlangıç için size bir önerimiz var! Bu Çarşamba canım arkadaşım Samet ile Kiki Sıraselviler kabinindeyiz, çıkın çıkın gelin!

Facebook Event
19 Ocak 2017 Perşembe 22:00
Networking Series Vol.2 @ 5 Cocktails & More

Chit Chat’in bu serisinin ikinci partisinde kabinde Doctor K var. Etkinlik leziz kokteyl çeşitleriyle ünlü 5 Cocktails & More’da gerçekleşiyor.

Facebook Event
20 Ocak 2017 Cuma 12:00
Glüh-Mate Strikes Back! @ Mitte

Bol danslı bir gün yerine arkadaşlarınızla sohbet edeceğiniz ve leziz atıştırmalıklar ve içkileri tadabileceğiniz bir etkinlik arayışındaysanız yolunuz Kadıköy’e düşmeli.

Facebook Event
21 Ocak 2017 Cumartesi 23:30
Adana Twins @ indigo

İstanbul’a yılda en az 2 kez uğramayı bir gelenek haline getiren Adana Twins, bu hafta sonu soluğu indigo’da alıyor! Gecenin biletleri Tixbox’da.

Facebook Event
21 Ocak 2017 Cumartesi 22:30
Bedük @ Babylon Bomonti

Yerel elektronik müzik sahnemizin duayenleri arasında sayılan Bedük, Babylon’a özel hazırladığı konserle dikkat çekiyor. Biletler Biletix’de.

Facebook Event
BONUS
21 Ocak 2017 Cumartesi 20:00
Oscar & The Wolf @ Volkswagen Arena

Belli başlı şarkılarıyla çoğumuzun kalbine kazınan müzik grubu, geçtiğimiz sene bol bol Türkiye’ye geldi. 2017’de bu niyetini belli eden Oscar & The Wolf siftahı Volkswagen Arena’daki konseriyle yapıyor. Biletler Biletix’de.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir