Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-23 Mart 2019)

Bu hafta İstanbul ve İzmir’in farklı noktalarında gerçekleşecek parti ve buluşmalar, baharın kapılarını aralıyor.

21 Mart 2019 Perşembe 21:00
Marble Ritual 01. @ Cağaloğlu Hamamı

%100 Music desteği, Soul Revue ve Cağaloğlu Hamamı işbirliğiyle gerçekleşecek Marble Ritual etkinliğinin ana sahnesinde Barış K, Cem Yıldız ve Sinan Tansal’dan oluşan “İnsanlar” ve öncesinde Shamoon canlı performanslarıyla yer alacak. Lounge Room alanında Yakuza, Aksak, Orkun Bozdemir, Serhat Demiral ve Jamie S set başında olacak.

Facebook Event
22 Mart 2019 Cuma 22:00
Can Başeğmez @ KiKi

Geçtiğimiz Şubat ayında #KiKiBlackNight kapsamında set başına geçen Can Başeğmez, Mart ayında da bizlerle. Her zaman olduğu gibi temposu yüksek bir set ile KiKi’de performans sergileyecek Can Başeğmez’e KiKi resident DJ’lerinden Cisetta ve FG 93.7 DJ’lerinden Doğukan Erel eşlik edecek. Girişler ücretsiz.

Facebook Event
22 Mart 2019 Cuma 23:30
Teenage Mutants @ Högre/Unten

Techno’nun en gözde ikililerinden biri olan Teenage Mutants hiç olmadığı kadar çoşku ve enerji dolu All Night Long showları ile 22 Mart Cuma gecesi Högre / Unten’da. Biletler bugece.co’da.

Facebook Event
22 Mart 2019 Cuma 23:00
The Magic Movement @ Suma Han

The Magic Movement konsepti kapsamında, Berlin menşeli sanatçı Noema bütün gece Suma Han’da set başında olmaya hazırlanıyor. Biletler bugece.co’da, kostümle girişler ise ücretsiz.

Facebook Event
23 Mart 2019 Cumartesi 15:00
Lunapark Karnavalı @ İzmir Fuar

15 saat kesintisiz müzik, interaktif oyunlar, workshoplar, yemek standları, moda standları, performans şovları ile birlikte Kendine Has: İzmir Lunapark Karnavalı ışık ve renk cümbüşü içinde baharın en renkli, en eğlenceli ve en neşeli festivali Lunapark alanındaki tüm oyuncaklar, turlar ve aktiviteler ücretsizdir.

Facebook Event
23 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Etapp Kyle @ Studio

Jeton Records, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’de ikinci sezonunda, 23 Mart’ta gene çok özel bir ismi ağırlıyor; Etapp Kyle. Büyük saygı duyulan Tangun ile ülkemiz Techno Sahnesini setleri ve prodüksiyonları ile yurtdışında da başarı ile temsil eden Jeton Records`un kurucusu Ferhat Albayrak gecenin ev sahipleri.

Facebook Event
23 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Oceanvs Orientalis @ RX Istanbul

Oceanvs Orientalis, Şafak Özkütle tarafından kurulmuş, elektronik müzikteki, “estetik anlayışını” sorgulayan kolektif bir oluşumdur. Oceanvs Orientalis ve Evrim de Evrim bu özel gece kapsamında b2b çalıyor, gecenin diğer isimleri ise Misipipi ve Ögem Yılmaz. Gecenin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsin.

Facebook Event
23 Mart 2019 Cumartesi 23:00
Rodriguez Jr. @ KLEIN

Melodik tekno ve house müzik arasında oluşturduğu organik müzikal çizgiye sahip ve elektronik müziğin dans pistlerinden oturma odalarına kadar inmesi gerektiğine inanan Rodriguez Jr (Live), 23 Mart Cumartesi gecesi Büber, Jamie S ve Ilgaz Çelik ile beraber KLEIN kabininde set başına geçmeye hazırlanıyor.

Facebook Event
23 Mart 2019 Cumartesi 23:30
Inputjack @ Less Ordinary

2015’te elektronik müzikle tanışan ikili 2017 yılında InputJack ismi ile b2b çalmaya başladı. 2 yıldır aktif olarak sahne alan ikilinin setleri melodic house ve techno ağırlıklı. 2018’de JackHouse @jackhousetr adını verdikleri oluşumu başlatıp, kısa zamanda elektronik müzik dinleyenleri çevresinde toplamayı başarmıştır. Inputjack, bu Cumartesi İzmir’de.

Facebook Event
BONUS
23 Mart 2019 Cumartesi 22:00
Dixon @ MODULE

Murat Uncuoğlu ve Alican’ın ev sahipliğinde ve Isolate organizasyonuyla gerçekleşecek bu gecede Dixon Module’de performans sergiliyor. Biletler Biletix’te satışta!

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir