Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (21-24 Aralık 2016)

Yoruluyoruz, moralimiz bozuluyor ve daha pek çok şey oluyor. Böyle dönemlerde içerik girmek, bir şeyler paylaşmak bile zor geliyor ancak biraz da olsa yüzümüzün gülmesi, kafamızı dağıtması için güzel müzikleri dinlemek, sevdiklerinizle vakit geçirmek lazım. Bu sebeple geçen hafta ara verdiğim etkinlik rehberine bu hafta kaldığım yerden devam etme kararı aldım. Güzel günlerin bizi beklemesi dileğiyle.

21 Aralık 2016 Çarşamba 21:00
Chit Chat Meets Finn @ Finn Karaköy

Chit Chat olarak yeni bir projeye başlayan Ata Günay ve Jamie S, Levent P ile birlikte Finn Karaköy’de olacak. Haftaiçi dans kaçamağı yapmayı düşünürseniz ideal.

Facebook Event
21 Aralık 2016 Çarşamba 22:00
Hey Douglas @ COLONIE

Bir başka haftaiçi partisi olarak Hey Douglas, canlı performansıyla Karaköy’de bulunan Colonie’de performans sergiliyor. Etkinlik ücretsiz ancak kapasite sınırlı.

Facebook Event
23 Aralık 2016 Cuma 23:00
Bruno Bronzato @ Clique

Techno müziğin başarılı isimlerinden biri olan Bruno Bronzato canlı performansıyla Clique’de olacak. Gecenin diğer isimleri Cem & Rg, Seco ve Hello Alien.

Facebook Event
24 Aralık 2016 Cumartesi 21:00
Dharma Stories @ Suma Han

Suma Han’da düzenlenen özel etkinlik kapsamında Behrouz, Hoj, Heimat, Murathan Özbek, Can Balta ve Enes Gül set başına geçiyor.

Facebook Event
24 Aralık 2016 Cumartesi 23:00
Unders & Love Over Entropy @ garajistanbul

Garajistanbul bu dönem çok iyi partilere imza atıyor. Bu Cumartesi yine oldukça hızlı bir geceye hazırlanan Warehouse’ta bol danslı saatler sizi bekliyor olacak.

Facebook Event
BONUS
24 Aralık 2016 Cumartesi 23:00
10th Year Anniversary Beatgate Showcase @ indigo

Uzun bir süredir İstanbul gece hayatının önde gelen oluşumlarından biri olan Beatgate, 10. yılını indigo’da kutlamaya hazırlanıyor! Kutlamaya başarılı setleriyle Murat Uncuoğlu, Sezer Uysal, Mehmet Akar, Volkan Gündüz ve Brohl eşlik edecek. Gecenin biletlerini Beatgate’den temin edebilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir