Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (24-29 Eylül 2018)

Yaz ne kadar da hızlıca geçti! Sonbahar bir anda geldi, üşüdük, evden çıkasımız gelmiyor. Bütün bahanelere bu yazıyla son vermeye geldim. İster İzmir’de, İster İstanbul’da hatta Kıbrıs’ta ol mesela, her yerde seni bekleyen nefis etkinlikler var. Hadi plan yapalım!

27 Eylül 2018 Perşembe 22:00
Barış Bergiten @ KiKi

İstanbul Bilgi Üniversitesi “Bi’ Müzik” kulübü ile başlanılacak gecede, deep house sahnesinin uzun soluklu etkin ve en çok sevilen DJ’lerinden “Barış Bergiten” ile derinlere inmeye hazır olun. KiKi’de erken saatte gelenlere happy hour olduğunu da unutmayın. 😉

Facebook Event
28 Eylül 2018 Cuma 12:30
Into The Woods Festival @ u.nite

Farklı kesimlere hitap eden eğlence anlayışlarını aynı çatı altında harmanlayan u.nite ailesi, bu sene üçüncüsünü planladığı, 40 saat boyunca, yerli ve yabancı 25’den fazla müzisyene ev sahipliği yapacak Into the Woods Festival’i Muğla-Akbük’te düzenliyor!

Facebook Event
28 Eylül 2018 Cuma 22:00
Chris Schwarzwalder @ Mentha

Generic Music / Legendary Nights kapsamında düzenlenen bu özel gecede Chris Schwarzwalder set başına geçmeye hazırlanıyor. Gecenin diğer ismi ise Geeno ve Mentha ekibinin sevilen isimleri.

Facebook Event
28 Eylül 2018 Cuma 23:55
Mabbas @ Studio

Türkiye’nin en deneyimli ve donanımlı DJ’lerinden Mabbas 28 Eylül’de Studio’da! Techno dolu bir geceye hazır olun.  28 Eylül tarihli L’Impératrice konseri bileti olanlar bu etkinliğe ücretsiz katılabilirler. 

Facebook Event
28 Eylül 2018 Cuma 23:00
Christian Löffler @ KLEIN

House ve teknoya yeni bir soluk getiren, melankoli ve coşkuyu harmanlayarak çok katmanlı müziğiyle kendisine hayran bıraktıran Christian Löffler, canlı performansı için 28 Eylül’de Dharma organizasyonuyla Klein’da.

Facebook Event
29 Eylül 2018 Cumartesi 20:00
Betoko @ Berlin

Possible organizasyonuyla düzenlenen gecede başarılı sanatçı Betoko, Kuzey Kıbrıs’ın yeni ve öne çıkan gece kulübü Berlin’de set başında olacak. Gecenin diğer ismi ise Bill Dalton aka Bilgehan Alperen.

Facebook Event
29 Eylül 2018 Cumartesi 22:00
Son Dans @ Suma Beach

Suma Beach’in 6. sezonunun sonuna gelirken yaza veda etmeye hazırlanın. Detaylı program etkinlik sayfasında. Biletler BUGECE’de ve Early Bird bilet fiyatı 100 TL.  Etkinlik biletleri Cumartesi günü 22:00 – 07:00 arası geçerlidir. 

Facebook Event
27-29 Eylül 2018
Haftalık Program @ Naif

Naif’te bu hafta program dopdolu. Hafta sonu boyunca Görkem Çay, Pekiner, Jan, Jamie S gibi pek çok ismi dinlemek mümkün. Programın Perşembe gününden itibaren başladığını hatırlatmakta fayda var.

Facebook Event
27-29 Eylül 2018
MM Weekly @ minimüzikhol

Tam anlamıyla mini ekibi mahalleye geri döndü! Bu hafta lokal kahramanlar ile birlikte kaldığı yerden devam ediyor. Detaylar etkinlik sayfasında. Her gün farklı isimler seni bekliyor.

Facebook Event
BONUS
24-29 Eylül 2018
Red Bull Music Festival Istanbul

Red Bull Music Festival Istanbul kapsamında 5 güne yayılan 4 farklı konsept, film gösterimleri ve 2 farklı sergi ile 60’a yakın sanatçının sahne alacağı kapsamlı bir program var önümüzde. Şehrin iki yakasında aşina olduğumuz mekanların yanı sıra ezber bozan ve yeniden keşfedilmeyi bekleyen konser noktaları da bu şovlara ev sahipliği yapacaklar. Detaylar festivalin resmi sitesi RedBullMusic.com/Istanbul adresinde, biletler ise Mobilet’te. 

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir