Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (3-5 Şubat 2017)

Şubat ayı geldi, hoş geldi! Bu ay dünya çapında tanınmış isimlerden yerel sahnemizin duayenlerine kadar pek çok ismi canlı dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu hafta Clique, Glow, KiKi, Roxy ve indigo gibi pek çok gece kulübü güzel partiler ile öne çıkmayı başardı. Bu hafta yine ben de set başındayım, Pazar günü Voima Sunday Series kapsamında dans pistini ısıtma görevi bende!

3 Şubat 2017 Cuma 22:50
Tangun @ Clique Istanbul

Cumartesi de gitmek için ideal olan Clique’de bu cuma Tangun, Hello Alien ve Seco set başında. Bol techno, bol dans, gecenin özeti bu olacaktır!

Facebook Event
4 Şubat 2017 Cumartesi 22:00
Future Rabbit Showcase @ Machine

Future Rabbit’in düzenlediği bu güzel gece kapsamında Aydoğan Gider, Samet Günal, Bravosque, Can Ayhan ve Berk Can kabinde olacak.

Facebook Event
4 Şubat 2017 Cumartesi 22:00
b2B2b2B2b2 @ Roxy

Burn Energy katkılarıyla düzenlenen gecede yerel müzik sahnemizin pek çok başarılı ismi performans sergiliyor. Giriş ücretsiz olup, performanslar Private Party Project aracılığıyla 3ptv üzerinden de izlenebilecek.

Facebook Event
4 Şubat 2017 Cumartesi 22:00
Why So Techy @ Glow

After müdavimlerinin uğrak yeri olan Glow güzel bir line-up ile Cumartesi günü sizleri bekliyor. Kabinde Cure-shot, Gun-han, Gökberk ve Alper Ünlenen var. Girişler ücretsiz ancak gece 1’den sonra 30 TL.

Facebook Event
5 Şubat 2017 Pazar 21:00
Voima Sunday Series @ KiKi

Bu Pazar dans etmeye devam etmek isteyenler KiKi’de buluşuyor! Bu güzel geceyi güzel müziklerle süsleyecek isimler Marlo, Onni, Aydoğan Gider, Hande Türkmen, Deca & Dence ve tabii ki ben! Giriş 10 TL, bekleriz!

Facebook Event
BONUS
4 Şubat 2017 Cumartesi 23:59
Lehar @ indigo

“All Through The Night” kapsamında İstanbul’a gelmeyi planlayan Lehar, indigo kabininde rüya dolu bir dans gecesi yaşatmaya hazırlanıyor. Gecenin biletlerini Tixbox aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir