Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (10-11 Şubat 2017)

Hazır 14 Şubat da yaklaşıyorken sevdiğinizle neler planlıyorsunuz? Romantik bir yemek? Dans? Parti? Planınız ne olursa olsun, ona layık bir şeyler düşünün. Eğer yemekli bir şeyler düşünüyorsanız geçen günlerde Gastroclub için derlediğim mekan yazılarına bakabilirsiniz. Bol dans etmeli bir gece arayışındaysanız işte haftanın en bomba etkinlikleri!

10 Şubat 2017 Cuma 22:50
Sharam Jey @ Noir Istanbul

Nu-disco’dan g-house’a kadar çeşitli türdeki parçalarıyla kalbimizde özel bir yeri olan Sharam Jey, bu Cuma BTN organizasyonuyla İstanbul’da. Gecenin diğer ismi ise Furkan Kurt. Biletler Biletix’de.

Facebook Event
10 Şubat 2017 Cuma 22:00
Satori @ Kite

Burn Energy Drink kapsamında Ankara’da gerçekleşeden partide Satori, canlı performansıyla Bairam, Style-ist ve Dsknnct kabine geçiyor. Gecenin biletlerini Biletix’ten temin edebilirsiniz.

Facebook Event
11 Şubat 2017 Cumartesi 16:00
BBB İzmir #4 @ Coffeeco

Bean Beat Bite kahveli müzikli etkinliklerini bir süredir İzmir’de de yapıyor. Bu hafta sonu İzmir’de olanlar Coffeeco’ya uğrayıp Sevil Soylu ve Doğa Gez’i dinleyip kahve içmenin keyfini çıkarabilir.

Facebook Event
11 Şubat 2017 Cumartesi 22:00
Future Rabbit Showcase @ Wana

Başarılı Future Rabbit ekibi bu hafta sonu şehrin diğer yakasına geçiyor. Set başında ise Aydoğan Gider, Samet Günal, Stefan Addo, Durans ve Seray & Faruk var. Karşı yakanın çocuklarına duyurulur.

Facebook Event
11-12 Şubat 2017
Suma Vintage Bazaar @ Suma Han

2 gün boyunca sürecek etkinlikte Galata’da bulunan Eleni Vintage’ın koleksiyonu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor olacak. Bunun yanı sıra farklı sanat eserleri, yeme/içme alanları ve mini konserler de sizleri bekliyor.

Facebook Event
BONUS
10 Şubat 2017 Cuma 22:50
Silicone Soul @ Clique Istanbul

Clique yine dans sevdalılarını efsane line-uplarıyla kendine bir daha aşık edecek. Cuma Silicone Soul’un yanı sıra U.F.U.K, Ates Tezer, Azun, Sertac Kazan, Saru, Murat Turgut ve Sarp Akat dans pistinde efsaneler yaratacak.
Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir